03 Ocak 2015, Cumartesi 14:47:11

ATLASJET'TEN FLAŞ AÇIKLAMA

Atlasjet Havayolları, Irak uçuşlarının durdurulduğunu açıkladı.
  • ALMA MAZLUMUN AHINI CIKAR AHESTE AHESTE YAZAN MAZLUM :))))))
  • Sürekli kafanın dikine giden patronla bu kadar olur. Adam her yeri kendi yönetiyor enteresan hakkaten
  • Uçağın C checki Mayıs ayında Ispartada yapıldı arkadaşm öyle bildigin gibi degil o iş
  • Çok uzatmayın yahu... Her şey ortada. Öküz ölmüüüüşşş, ortaklık bozulmuş Arkadaş hem nasıl insanlarsınız siz. 2007 gibi bu uçuşlar başladığında yine sizler değil miydiniz "vaaayyyy 40000 insanımızı şehit ettiler, nasıl uçarsınız siz oraya. vaayyy kaptanlar uçmayacaktı ama uçuş başına 100 euro verilince hemen sattılar memleketini" vs. gibi saçmalıklarla sataşanlar sizler değilmiydiniz hanımlar beyleeeeeeerrr. Ne oldu da şimdi atlasjet artık o coğrafyaya uçurulmuyor diye yırtınıyonuzzz. İstediğiniz bu değilmiydi zaten. Yok yavrucum sizden adam olmaz. Sizler "boğaz köprüsü yapılırsa arabalı vapurlar ne olacak" deyip köprüyü ilk kullanan zihniyetin devamısınız. Ne dediğinizi bilmiyorsunuz, ne dediğinizi unutuyorsunuz, hayatınız zaman aşımı olmuş sizin ama bu olayla ilgili bir gerçek var. Demiştim ya en başta. Çok aşikar çooook belli. ÖKÜZ ÖLDÜ, ORTAKLIK BOZULDU. Hadi dağılın şimdi.

Atlasjet Havayolları, Irak uçuşlarının durdurulduğunu açıkladı. Şirket, uçuşların hukuksuzca ve tek taraflı olarak iptal edildiğini vurgulayarak 1 Ocak'tan itibaren seferlerin icra edilemediğini bildirdi.

Atlasjet'ten yapılan açıklamada:

Irak Sivil Havacılığı tarafından uçuş izinlerimizin hukuksuzca ve tek taraflı olarak 01 Ocak 2015 tarihi itibariyle iptal edilmesi nedeniyle, Irak uçuşlarımız ikinci bir talimata kadar durdurulmuştur.

01 Ocak 2015 tarihinden beri, operasyonel anlamda uçaklarımızın hazır bulunmasına rağmen, yolcularımızın Irak'a ulaşımı havayolumuzdan kaynaklanmayan sebeplerden ötürü sağlanamadığı için konaklama imkanı ve dileyenlere ücret iadesi sunulmuştur. Ancak bugün itibariyle, Erbil ve Süleymaniye bileti almış olan tüm yolcularımıza durum normale dönene kadar kesintisiz ücret iadesi yapılacaktır.

Atlasjet olarak, konuyu sizin nezdinizde kamuoyunun bilgilerine sunarız.

 

ATLASJET'TEN FLAŞ AÇIKLAMA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (35)

MAZLUM ~ 3 yıl önce
ALMA MAZLUMUN AHINI CIKAR AHESTE AHESTE YAZAN MAZLUM :))))))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
patron ~ 3 yıl önce
Sürekli kafanın dikine giden patronla bu kadar olur. Adam her yeri kendi yönetiyor enteresan hakkaten

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPad Uygulaması ~ 3 yıl önce
Uçağın C checki Mayıs ayında Ispartada yapıldı arkadaşm öyle bildigin gibi degil o iş

Yanıtla

Kalan karakter 1000
vayyyyyy ~ 3 yıl önce
Çok uzatmayın yahu... Her şey ortada. Öküz ölmüüüüşşş, ortaklık bozulmuş Arkadaş hem nasıl insanlarsınız siz. 2007 gibi bu uçuşlar başladığında yine sizler değil miydiniz "vaaayyyy 40000 insanımızı şehit ettiler, nasıl uçarsınız siz oraya. vaayyy kaptanlar uçmayacaktı ama uçuş başına 100 euro verilince hemen sattılar memleketini" vs. gibi saçmalıklarla sataşanlar sizler değilmiydiniz hanımlar beyleeeeeeerrr. Ne oldu da şimdi atlasjet artık o coğrafyaya uçurulmuyor diye yırtınıyonuzzz. İstediğiniz bu değilmiydi zaten. Yok yavrucum sizden adam olmaz. Sizler "boğaz köprüsü yapılırsa arabalı vapurlar ne olacak" deyip köprüyü ilk kullanan zihniyetin devamısınız. Ne dediğinizi bilmiyorsunuz, ne dediğinizi unutuyorsunuz, hayatınız zaman aşımı olmuş sizin ama bu olayla ilgili bir gerçek var. Demiştim ya en başta. Çok aşikar çooook belli. ÖKÜZ ÖLDÜ, ORTAKLIK BOZULDU. Hadi dağılın şimdi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000