22 Eylül 2010, Çarşamba 08:30:33

Atlasjet'in mobil havayolu uygulamasına büyük ilgi

Türkiye'nin işlem yapılabilen ilk mobil uygulaması tmob tarafından Atlasjet için hazırlandı.
  • iyide thyde bu mobil uygulama çok uzun zamandır var. hatta uzun zamandır benim telimde de yüklü. bilet satın alma, rezervasyon, check in, mil işlemleri, hatta milleri bilete dönüştürme vs ne ararsan var. atlasjetin ilkliği nerden geliyor? sadece blackberryde çalışmasından mı?

Blackberry Tarafından “Case Study” ve “Havayolu Ulaşımında Müşteri Başarı Hikayesi” seçilen Türkiye’nin İlk İşlem Yapılabilen Mobil Havayolu Uygulaması bugüne dek 47.000’den fazla indirildi.

Dünya genelinde iPhone ve Blackberry’nin üst düzey teknoloji geliştirme iş ortakları arasında bulunan tmob, Atlasjet için geliştirdiği mobil aplikasyonla Atlasjet’e “Türkiye’nin İlk Mobil İşlem Yapan Havayolu” ünvanını kazandırmasının ardından bir ilke daha imza attı.

tmob’un, Atlasjet için geliştirdiği mobil aplikasyonu BlackBerry tarafından “Havayolu Ulaşımında Müşteri Başarı Hikayesi”  ödülüne layık görüldü.

Atlasjet’in önce web sitesini mobil ortama taşıyan tmob, ikinci adımda rezervasyon ve online check in işlemlerini de 3 ay gibi kısa bir sürede Blackberry’e taşıyarak, Türkiye’nin ilk mobil havayolu uygulamasına imza attı.

Lansmanının ardından geçen sürede 47.000’den fazla kez indirilen uygulama, Atlasjet müşterileri tarafından ilgiyle takip ediliyor.                                     

Atlasjet için geliştirdiği bu uygulama daha önce de “Case Study-Başarı Hikayesi” olarak seçilmiş ve Blackberry’nin 64 çözüm ortağından biri olarak tmob’u Şubat ayında Barselona gerçekleştirilen WMC 2010’a taşımıştı.

 

Atlasjet'in mobil havayolu uygulamasına büyük ilgi

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 8 yıl önce
iyide thyde bu mobil uygulama çok uzun zamandır var. hatta uzun zamandır benim telimde de yüklü. bilet satın alma, rezervasyon, check in, mil işlemleri, hatta milleri bilete dönüştürme vs ne ararsan var. atlasjetin ilkliği nerden geliyor? sadece blackberryde çalışmasından mı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000