30 Eylül 2008, Salı 11:18:39

AtlasJet'in İstanbul-Siirt uçuşu iptal

AtlasJet Havayolları'nın KKK4193 sefer sayılı İstanbul-Siirt uçağı, bugün yapacağı uçuşu hava muhalefeti dolayısıyle iptal etti.
  • ZAMANINDA SOYLEDIGINIZ GIBI ATLASJET KARS'A VAN'A UCUYORDU FAKAT BU UCUSLAR ZATEN ELDEKI UCAK SAYISI ORTADA. BUNUN YERINE DE FIRMANIN 1.5 SAATLIK KARS UCUSU YERINE ERBIL GIBI ASAGI YUKARI AYNI ZAMANI ALAN BIR UCUSU TERCIH ETMESI DAHA MANTIKLI. ATLASJET DOGRU OLANI YAPIYOR TICARI ACIDAN.
  • SEVGILI ACNT SANIRIM SEN ACENTASIN HAVACILIK BILET SATMAKLA OLMUYOR ONCE SUNU IYI BIL KISA MESAFE UCUSLAR PARA GETIRMEZ BIR YORUM YAPARKEN ONCE ARASTIR OLURMU GERCEKTEN AGZI OLAN KONUSUYOR
  • SAYIN MURAT ERSOY SİZİN UÇAKLARI SİVAS HAVA MEYDANI SEMALARINDADA GÖRMEK İSTERİZ İNŞALLAH YAKINDA SİVAS UÇUŞLARINA BAŞLARSINIZ UÇTUKÇA YÜKSELİRSİNİZ ATLAS JET THY ÇOK PAHALI ZATEN AMA TEK UÇAN O ŞİMDİLİK SİVASA ...
  • ATLASJET şayet içhat uçuşlarını düşünüyorsa uçmaı gereken 4 noktayı iyi düşünmeli bu noktalar benim tercübelerime ve DHM raporlarına göra doluluk ve hızmet için idaal meydanlar .1.TRABZON 2. KARS 3. VAN ve 4.DİYARBAKIR bu haraketli illere ATLASJETİN uçuş pilanlamasını Murat ERSOY'dan bekliyor ve hayırlı olacağına inanıyorum.

AtlasJet Havayolları, İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Siirt Havaalanı'na gidecek olan KKK4193 sefer sayılı uçuşunu iptal ettiğini açıkladı.

AtlasJet Havayolları yetkilileri, bugün saat 15:10'da İstanbul-Siirt seferini yapacak olan KKK4193 sefer sayılı uçağın kalkışını, elverişsiz hava koşulları nedeniyle iptal ettiklerini açıkladılar.

AtlasJet'in İstanbul-Siirt uçuşu iptal

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Rumuz ~ 10 yıl önce
ZAMANINDA SOYLEDIGINIZ GIBI ATLASJET KARS'A VAN'A UCUYORDU FAKAT BU UCUSLAR ZATEN ELDEKI UCAK SAYISI ORTADA. BUNUN YERINE DE FIRMANIN 1.5 SAATLIK KARS UCUSU YERINE ERBIL GIBI ASAGI YUKARI AYNI ZAMANI ALAN BIR UCUSU TERCIH ETMESI DAHA MANTIKLI. ATLASJET DOGRU OLANI YAPIYOR TICARI ACIDAN.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
REDWINGS ~ 10 yıl önce
SEVGILI ACNT SANIRIM SEN ACENTASIN HAVACILIK BILET SATMAKLA OLMUYOR ONCE SUNU IYI BIL KISA MESAFE UCUSLAR PARA GETIRMEZ BIR YORUM YAPARKEN ONCE ARASTIR OLURMU GERCEKTEN AGZI OLAN KONUSUYOR

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SİVASLI ~ 10 yıl önce
SAYIN MURAT ERSOY SİZİN UÇAKLARI SİVAS HAVA MEYDANI SEMALARINDADA GÖRMEK İSTERİZ İNŞALLAH YAKINDA SİVAS UÇUŞLARINA BAŞLARSINIZ UÇTUKÇA YÜKSELİRSİNİZ ATLAS JET THY ÇOK PAHALI ZATEN AMA TEK UÇAN O ŞİMDİLİK SİVASA ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
VATANDAŞ ~ 10 yıl önce
ATLASJET şayet içhat uçuşlarını düşünüyorsa uçmaı gereken 4 noktayı iyi düşünmeli bu noktalar benim tercübelerime ve DHM raporlarına göra doluluk ve hızmet için idaal meydanlar .1.TRABZON 2. KARS 3. VAN ve 4.DİYARBAKIR bu haraketli illere ATLASJETİN uçuş pilanlamasını Murat ERSOY'dan bekliyor ve hayırlı olacağına inanıyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000