29 Ağustos 2011, Pazartesi 14:01:45

ATLASJET'E BAYRAM GELDİ! (FOTO HABER)

Türkiye'nin özel havayolu şirketlerinden Atlasjet, bayrama hazır...
  • Biri kıbrıstaki gülmeyen yüzleri yazmış. Valla çok doğru. Boardinge 2 dakka geç git neredeyse dövecekler. Birileri gidip kktc yi incelemez mi acaba ?
  • Kontuar süslemesi ve kaptan anonslarındaki çifte Bayram vurgulaması ailecek çok hoşumuza gitti. Ruhumuzu çok okşadılar ama birde Bayram şekeri verseler di ağzımızda tatlanacaktı.
  • bir yolcu olarak atlasjeti tercih ediyorum,çok da memnunum.kaliteli hizmet,güleryüz,saygı ve hesaplı fiyatı var.bir kez uctuktan sonra başka havayoluyla uçmaz oldum artık ..
  • Atlasjeti bu konuda çok takdir ediyorum ve aynı güzelliklerin Kıbrısta da olmasını istiyoruz. Kontuarlarda gülen yüzler istiyoruz suratsız insanlardan bizi kurtarın.
Atatürk Havalimanı'nda gösterdiği performansla adından söz ettiren özel havayolu şirketi Atlasjet, geleneksel hale getirdiği bayram görselini hazırladı.

Atatürk Havalimanı iç hatlar gidiş terminalindeki kontuarlarını yarınki Ramazan ve Zafer Bayramı nedeniyle süsleyen şirket, yolculardan da tam not aldı. Her sene bu hassasiyeti göstererek adeta örnek olan Atlasjet, kontuarlarına Atatürk posteri ve Türk Bayrakları asarak bayrama hazır olduğunu gösterdi.

Kırmızı ve beyaz renkte onlarca balonu da kontuar ve sıra bekleme bantlarına yerleştiren şirket, çocukların da ilgi odağı oldu.ATLASJET'E BAYRAM GELDİ! (FOTO HABER)

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 7 yıl önce
Biri kıbrıstaki gülmeyen yüzleri yazmış. Valla çok doğru. Boardinge 2 dakka geç git neredeyse dövecekler. Birileri gidip kktc yi incelemez mi acaba ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Kontuar süslemesi ve kaptan anonslarındaki çifte Bayram vurgulaması ailecek çok hoşumuza gitti. Ruhumuzu çok okşadılar ama birde Bayram şekeri verseler di ağzımızda tatlanacaktı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
bir yolcu olarak atlasjeti tercih ediyorum,çok da memnunum.kaliteli hizmet,güleryüz,saygı ve hesaplı fiyatı var.bir kez uctuktan sonra başka havayoluyla uçmaz oldum artık ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Atlasjeti bu konuda çok takdir ediyorum ve aynı güzelliklerin Kıbrısta da olmasını istiyoruz. Kontuarlarda gülen yüzler istiyoruz suratsız insanlardan bizi kurtarın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000