10 Şubat 2010, Çarşamba 15:45:39

ATLASJET YENİDEN YÜZLERİ GÜLDÜRECEK

Atlasjet Havayolları, Körfez Havaalanı’nın yeniden faaliyet geçmesiyle birlikte Edremit uçuşlarına başlamayı planlıyor.
  • atlasjet edremite tek uçan firma olmanın avantajını yıllarca fahiş fiyattan bilet satarak fazlasıyla çıkardı ancak havalanının büyümesiyle artık thy, pgs de en kısa sürede bu pazarı keşfedeceklerdir. gelsinler de bizde yarım saatlik yola 200 tl vererek uçmak zorunda kalmayalım...
  • Atlasjet daha önce gidilemeyen/gidilmeyen meydanlara uçtu, meydanların geliştirilmesini, bölge halkının uçakla tanışmasını sağladı. Maraş, Adıyaman, Erzincan, Siirt, Tokat, Edremit, Uşak, ..... Şimdi bu meydanlara THY uçuyor. Halkına ve havacılığa hizmet etmeye devam ediyor. Halk tercihini tercihleri ile gösterecektir. Diğer Özel Havayolları da hizmet yarışına girsinler bakalım. ..... Bunun takdir edilmesi gerekir, laleleşmeye gerek yok.
  • Edremit yaz boyunca İstanbul ve Ankara hattında kapasite sorunu yaşatmaz ama pist artık büyüdü, kimse tek başına değil artık ve Atlasjeti bölge ile tanıştıran yönetimi,acentası, havaalanı hizmetleri ve diğer servis verenlerin tamamı değişti.Sevinirse Atlas sevinir hala kendisi ile uçan birilerini bulursa yoksa Edremite artık çok talip var.
  • Sozlerin cok agir.Dikkat ette Atlas Jet senin pesine dusmesin mahkemelerde. Cunku savunacak bir durumun yok. Senin partinde Israille isbirligi yapiyor cunku.

Uzun süredir pist uzatma çalışmaları nedeniyle uçuşlara kapalı olan Körfez Havaalanı, yaz sezonuyla birlikte uçuşlara açılacak. Önceki yıllarda Balıkesir’in Edremit ilçesinde bulunan havaalanına CRJ900 tipi uçaklarla sefer düzenleyen Atlasjet Havayolları, 1800 metre uzunluğundaki pistin uzatılarak 3000 metreye çıkarılmasıyla birlikte yaz sezonunda uçuşlara yeniden başlamayı planlıyor.

Haziran ayının sonuna doğru faal hale geçecek havaalanı uluslararası uçuşlara da açılacak.

AirportHaber’in edindiği bilgilere göre; bölge halkının, daha önce yüzde 90’ın üzerinde doluluk oranıyla uçuş yapan Atlasjet’in yeniden uçuşlara başlayacak olmasından dolayı büyük heyecan içerisinde olduğu öğrenildi.

Öte yandan Atlatjet Havayolları da uzun zamandan bu yana online satış listesinden çıkartılan Edremit’i resmi internet sayfasına yeniden ekledi.

Atlasjet

©AirportHaber.com ÖZEL

ATLASJET YENİDEN YÜZLERİ GÜLDÜRECEK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 8 yıl önce
atlasjet edremite tek uçan firma olmanın avantajını yıllarca fahiş fiyattan bilet satarak fazlasıyla çıkardı ancak havalanının büyümesiyle artık thy, pgs de en kısa sürede bu pazarı keşfedeceklerdir. gelsinler de bizde yarım saatlik yola 200 tl vererek uçmak zorunda kalmayalım...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Atlasjet daha önce gidilemeyen/gidilmeyen meydanlara uçtu, meydanların geliştirilmesini, bölge halkının uçakla tanışmasını sağladı. Maraş, Adıyaman, Erzincan, Siirt, Tokat, Edremit, Uşak, ..... Şimdi bu meydanlara THY uçuyor. Halkına ve havacılığa hizmet etmeye devam ediyor. Halk tercihini tercihleri ile gösterecektir. Diğer Özel Havayolları da hizmet yarışına girsinler bakalım. ..... Bunun takdir edilmesi gerekir, laleleşmeye gerek yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Edremit yaz boyunca İstanbul ve Ankara hattında kapasite sorunu yaşatmaz ama pist artık büyüdü, kimse tek başına değil artık ve Atlasjeti bölge ile tanıştıran yönetimi,acentası, havaalanı hizmetleri ve diğer servis verenlerin tamamı değişti.Sevinirse Atlas sevinir hala kendisi ile uçan birilerini bulursa yoksa Edremite artık çok talip var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Sozlerin cok agir.Dikkat ette Atlas Jet senin pesine dusmesin mahkemelerde. Cunku savunacak bir durumun yok. Senin partinde Israille isbirligi yapiyor cunku.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000