29 Aralık 2010, Çarşamba 09:00:28

ATLASJET UÇAĞINI KAÇIRANLARIN CEZASI BELLİ OLDU

Lefkoşa-İstanbul seferini yapan Atlasjet uçağını kaçıranlara 27,5 yıl hapis cezası verildi.
  • bence üzdükleri yolcu başına 5 er yıl ceza olmalı.bu ceza bile değil 10 sene sonra dışarda.
  • Bu cezalar verilmezse önüne gelen kafası atınca uçak kaçırma eylemi yapar. Böylesi daha mı güzel. Bence verilen cezalar az bile... Adaleti bu konuda eleştireceğinize başka konulara bakın siz..
  • adalet, TC de adalet diye birsey yok . Bu yargi sonucundada yok ve hicbirzaman olmayacaktir. AB, Mazonlar ve bilincsiz cikarlar sayesinde.
  • Türkiye Hava Korsanlarına karşı ağır yaptırımlar uygulayacağına dair uluslar arası anlaşmaya imza koymuş bir ülkedir. Bu karar korsancılık oynamaya kalkacak piskopatları caydırıcı bir nitelik taşır umarım. Yaşasın adalet.

2007 yılının Ağustos ayında Lefkoşa-İstanbul seferini yapan Atlasjet uçağını kaçırdığı iddiasıyla yargılanan tutuklu sanıklar Mehmet Reşat Özlü, Filistin uyruklu Mümin Abdülaziz Cuma Talikh 27 yıl 6’şar ay hapse çarptırıldı.

İzmir 10. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, tutuklu sanıklar Özlü ile Talikh ve avukatları katıldı. Sanıklar suçlamaları reddederek, tahliyelerini istedi.

Mahkeme, iki sanığa ‘hürriyeti tahdit’ten 15’er yıl, ‘uçak kaçırma’ ve ’terör örgütüne üye olmak’tan ayrı ayrı 6 yıl 3’er ay olmak üzere 27 yıl 6’şar ay hapis cezasına çarptırdı
 

ATLASJET UÇAĞINI KAÇIRANLARIN CEZASI BELLİ OLDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Misafir ~ 7 yıl önce
bence üzdükleri yolcu başına 5 er yıl ceza olmalı.bu ceza bile değil 10 sene sonra dışarda.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Bu cezalar verilmezse önüne gelen kafası atınca uçak kaçırma eylemi yapar. Böylesi daha mı güzel. Bence verilen cezalar az bile... Adaleti bu konuda eleştireceğinize başka konulara bakın siz..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
adalet, TC de adalet diye birsey yok . Bu yargi sonucundada yok ve hicbirzaman olmayacaktir. AB, Mazonlar ve bilincsiz cikarlar sayesinde.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Türkiye Hava Korsanlarına karşı ağır yaptırımlar uygulayacağına dair uluslar arası anlaşmaya imza koymuş bir ülkedir. Bu karar korsancılık oynamaya kalkacak piskopatları caydırıcı bir nitelik taşır umarım. Yaşasın adalet.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000