16 Ağustos 2011, Salı 12:05:13

ATLASJET UÇAĞINDA O ANLAR... (VİDEO)

Atlasjet uçağında evlilik teklifi duygusal anların yaşanmasına neden oldu...
  • evlilik teklifinden haberim vardı. haberim yokmuş gibi davrandım.
  • yorum yapan arkadaşlara açıklıyoruz: parasını verip aldığımız için.. yardımcı olan AtlasJet çalışanlarına ayrı ayrı ve sonsuz teşekkürler.
  • F/O First Officer'ın kısaltmasıdır. Birçok dilde kısaltma vardır. Gramer bilgin zayıf kalmış. Ayrıca yorumlarına bakılırsa sen bu ewlilik teklifine çok takılmışsın ve teklif edenle edilenin savunucusu olmuşsun. Hergün vatanı uğruna şehit düşen Mehmetçiği kimse görmez olmuş.Tabi doğru bu haber vatan için daha değerli. Şuan gündem bu önemli haberle kaplı pardonnnn
  • ayh bayılıcam , yine başladılar birbirlerini yemeye aaaaaaaaa
Atlasjet'in geçtiğimiz günlerde Antalya-İstanbul uçuşuna sürpriz evlilik teklifi damga vurdu. Sevgilisine böyle bir jest yaparak unutulmaz bir an yaşatan Aşkın isimli yolcu, önce anons yaptı sonra sürprizini.

Sevgilisinden habersiz olarak uçağa bilet alan Aşkın isimli genç yolcu, daha sonra ellerinde çiçeklerle evlilik teklifini yapınca genç kız adeta şaşkına döndü.

İşte o anlar:

 
ATLASJET UÇAĞINDA O ANLAR... (VİDEO)

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (27)

Misafir ~ 7 yıl önce
evlilik teklifinden haberim vardı. haberim yokmuş gibi davrandım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
yorum yapan arkadaşlara açıklıyoruz: parasını verip aldığımız için.. yardımcı olan AtlasJet çalışanlarına ayrı ayrı ve sonsuz teşekkürler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
F/O First Officer'ın kısaltmasıdır. Birçok dilde kısaltma vardır. Gramer bilgin zayıf kalmış. Ayrıca yorumlarına bakılırsa sen bu ewlilik teklifine çok takılmışsın ve teklif edenle edilenin savunucusu olmuşsun. Hergün vatanı uğruna şehit düşen Mehmetçiği kimse görmez olmuş.Tabi doğru bu haber vatan için daha değerli. Şuan gündem bu önemli haberle kaplı pardonnnn

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
ayh bayılıcam , yine başladılar birbirlerini yemeye aaaaaaaaa

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000