21 Haziran 2012, Perşembe 11:22:35

ATLASJET SEFERLERE BAŞLIYOR

Yolcusunu en çok seven havayolu şirketi Atlasjet, bugün itibariyle Sabiha Gökçen Havaalanı'ndan Mikanos seferlerine başlıyor.
  • Ülkemizde Mykonos'a sefer yapan 2 firmamız var 1'i BORAJET 2. ise ATLASJET fakat atlasjete soruyorum ülkemizde tek olan bölgesel havayolu şirketinin uçtuğu yere rekabet edilecek fiyatlar neden koymuyorsunuz? Bu arada Seabird haber yapılmasına gerek yok zaten kendisi başlı başına haber zaten :))) Bebek şenliklerine katılmaya devam edin. :))
  • Ucak suan KKK653 ile A319 ile kalkti. TC-ATD yolda.. Iyi yolculuklar
  • Tolga Kardesim , bu hat cok basarili olacak. Tebrikler .
  • Seabird hakkinda niye haber yapmiyorsunuz. Adamlar halice indi. Her yer bangir bangir bagiriyor, kursad arusan artik sizinle ilgilenmiyor mu yoksa? Yaziiiiiiiiiik! Kanald ve cnn varken airporthaberle niye ilgilensin dimi??? Hahahaaaaaaaa

Yolcusunu en çok seven havayolu şirketi Atlasjet, Yunanistan'ın Mikanos şehrine seferlere başlıyor.

Perşembe ve Pazar günleri haftada tek sefer olarak icra edileceği belirtilen uçuşların ilki KK 653 sefer sayısıyla bugün 12:50'de düzenlenecek.

KK654  sefer sayısıyla Mikanos - İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı seferlerinin saati ise 14:45 olarak belirlendi.

Bilet fiyatlarının vergiler dahil 50 Euro'dan başladığı Mykanos, Türkiye'ye yakınlığı ve tatil şehri olması nedeniyle yoğun talep gören tatil destinasyonlarından biri olarak görülüyor.

ATLASJET SEFERLERE BAŞLIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

JOKER ~ 6 yıl önce
Ülkemizde Mykonos'a sefer yapan 2 firmamız var 1'i BORAJET 2. ise ATLASJET fakat atlasjete soruyorum ülkemizde tek olan bölgesel havayolu şirketinin uçtuğu yere rekabet edilecek fiyatlar neden koymuyorsunuz? Bu arada Seabird haber yapılmasına gerek yok zaten kendisi başlı başına haber zaten :))) Bebek şenliklerine katılmaya devam edin. :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
YKMZ ~ 6 yıl önce
Ucak suan KKK653 ile A319 ile kalkti. TC-ATD yolda.. Iyi yolculuklar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Basarilar ~ 6 yıl önce
Tolga Kardesim , bu hat cok basarili olacak. Tebrikler .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Seabird ~ 6 yıl önce
Seabird hakkinda niye haber yapmiyorsunuz. Adamlar halice indi. Her yer bangir bangir bagiriyor, kursad arusan artik sizinle ilgilenmiyor mu yoksa? Yaziiiiiiiiiik! Kanald ve cnn varken airporthaberle niye ilgilensin dimi??? Hahahaaaaaaaa

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000