14 Ocak 2012, Cumartesi 09:07:48

"ATLASJET IRAK" UÇUŞLARA BAŞLIYOR

Atlasjet’in patronu Murat Ersoy, CNBC-E televizyonunda öğlen kuşağında yayınlanan Finans Cafe programında açıklamalarda bulundu.
  • maalesef is ahlaki ettigini kuramadilar..
  • kabın ekıbını hıc ama hıc dusunmeyen yolcumda yolcum dıyen.......... euro alırken tl olan maaslaar ahha haa yakında yolcuların ayaklarınıda yıkayacaklar acıyorum
  • ne yapmaya calısıyor? boyle bir insanlık yok! köle mi satın alıyor? 2kurusla insan satın alınamaz!!
  • THY GECMESİNLER DİYE MAASLAR YUKSELTILCEGINE MAAŞLAR DUŞULUYOR BU NE BICIM POLİTİKA.MAASLAR DUSULDUGU ZAMAN BI COKJ INSAN ISTIFASI VERECEK UC KURUS MAASA BULABILIRSEN MEMUR ONLARLA UCUR SEN.
Hürmüz Boğazı’nda suların ısınması, petrol varil fiyatlarındaki artışlara neden olacağı öngörüsü üzerine bu sezon iç hat bilet fiyatlarında yüzde 15-20 arasında yükseliş olacağını kaydetti.

Ersoy, yolcuların bu artışlardan korunabilmesi için erken rezervasyonla yetinmeyip biletlerin mutlaka önceden alınması gerektiğini söyledi.

"ATLASJET IRAK'I KURDUK"

Murat Ersoy yaptığı açıklamada, “Atlasjet olarak daha az riskli olduğu için, komşu ülkelerde havacılık yatırımını hedefliyoruz. Bu düşünceyle Irak’ta ilk yatırımımızı gerçekleştirdik ve Atlasjet Irak’ı kurduk. Şu anda alt yapı çalışmalarımız devam ediyor. Yaz aylarının başında üç uçak ile “Atlasjet Irak” olarak Irak’ta uçmaya başlayacağız” dedi.
"ATLASJET IRAK" UÇUŞLARA BAŞLIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 6 yıl önce
maalesef is ahlaki ettigini kuramadilar..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
kabın ekıbını hıc ama hıc dusunmeyen yolcumda yolcum dıyen.......... euro alırken tl olan maaslaar ahha haa yakında yolcuların ayaklarınıda yıkayacaklar acıyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
ne yapmaya calısıyor? boyle bir insanlık yok! köle mi satın alıyor? 2kurusla insan satın alınamaz!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
THY GECMESİNLER DİYE MAASLAR YUKSELTILCEGINE MAAŞLAR DUŞULUYOR BU NE BICIM POLİTİKA.MAASLAR DUSULDUGU ZAMAN BI COKJ INSAN ISTIFASI VERECEK UC KURUS MAASA BULABILIRSEN MEMUR ONLARLA UCUR SEN.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000