17 Ekim 2008, Cuma 14:20:27

Atlasjet filosuna bir uçak daha katıldı

Atlasjet Havayolları, yolcularına daha iyi hizmet verebilmek adına filosuna bir uçak daha kattı.
  • E be kardeşim biraz olayları bilsen de ona göre yazsan keşke..THy Bağdat ' a uçacak da konu bu değil..Konu Atlas ın uçağında yani bir türk bayraklı uçakta KÜRT bayrağıyla uçağa gelen yolcuların taşınması..Buna OK diyorsan (ki sanmam) benim de sana söyleyecek bi lafım yok !!!
  • her kim iseniz mantıklı konuşun.thy de bağdat a uçacak buna ne diyeceksiniz.sonuçta devlete ait bir havayolu siz o zaman thy için de vatana ihanet eden bir firma dersiniz.o zaman IRAK ta iş yapan inşaat firmalarıda ihanet ediyorlar,sizin mantığınıza göre.bırakın bu geri kafalı zihniyetleri.sonuçta ırak a giden türk vatandaşlar var bu da onlara hizmettir.tabi siz için hizmet belli kesime yalakalık yapmak olsa gerek....
  • atlası en iyi şekilde ifade etmişsiniz, üstüne söylenecek hiç bir şey yok, TEBRİK EDİYORUMMM
  • orhan denen zat Onur air de çok çaba göstermiş, yönetime gelebilmek için imza kampanyaları düznelemiş başarılı olamayınca da ONur Air den kendisini destekleyenlşerle birlikte ayrılmak zorunda kalıp Atlasjet e gelmişti..2 sene sessiz sedasız UYKU modunda geçen zaman sonunda kendisini uçuş işletme başkanı makamına getiren Mehmet ve Tuncay a ihanet etme pahasına murat ersoy la işini tutmuş ve bunda başarılı da olmuştur...çok değil 8 ay önce personel çıkartan , zoarki ve metazori maaş azaltan ve personeline tehditle imzalatmak cüretinde buluna Orhan ve diğerleri o yazıda ne yazmışardı biliyormusunuz ??? Uçakları geri iade ettiğimizden ve son yaşanan olaylarla içinde bulunduğumuz durumdan kurtulabilmek için son çare manevrası olarak (!) maaşlarınızı azaltmak zorundayız .??? Buyrun burdan yakın..çalışanlarını işten atma tehdidi ile maaşları zorla azaltan ( sözleşmelere aykırı olarak ) işten atan bu adamlar şimdi uçak alıp, işten attıkları TÜRK pilotlar yerine bol bol yabancı pilot alıp, üstelik KÜRT mevzuuna yqaltaklık edip IRAK uçuşlarını arttırarak vatana aslında ihanet etmektedirler..Bumudur başarı e kendini bilmez para budalaları !!!!

Atlasjet Havayolları, filosuna bugün itibariyle kattığı Boeing 757-200 tipi uçakla toplam filosundaki uçak sayısı 12 oldu...

Şirketten yapılan açıklamada, 210 koltuk kapasiteli Boeing 757-200 tipi yolcu uçağı Atlasjet Havayolları’nda TC-ETG tescili ile hizmet vereceği belirtildi.

Atlasjet filosuna bir uçak daha katıldı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Rumuz ~ 10 yıl önce
E be kardeşim biraz olayları bilsen de ona göre yazsan keşke..THy Bağdat ' a uçacak da konu bu değil..Konu Atlas ın uçağında yani bir türk bayraklı uçakta KÜRT bayrağıyla uçağa gelen yolcuların taşınması..Buna OK diyorsan (ki sanmam) benim de sana söyleyecek bi lafım yok !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
eray ~ 10 yıl önce
her kim iseniz mantıklı konuşun.thy de bağdat a uçacak buna ne diyeceksiniz.sonuçta devlete ait bir havayolu siz o zaman thy için de vatana ihanet eden bir firma dersiniz.o zaman IRAK ta iş yapan inşaat firmalarıda ihanet ediyorlar,sizin mantığınıza göre.bırakın bu geri kafalı zihniyetleri.sonuçta ırak a giden türk vatandaşlar var bu da onlara hizmettir.tabi siz için hizmet belli kesime yalakalık yapmak olsa gerek....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
:-))))) ~ 10 yıl önce
atlası en iyi şekilde ifade etmişsiniz, üstüne söylenecek hiç bir şey yok, TEBRİK EDİYORUMMM

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kaptan ~ 10 yıl önce
orhan denen zat Onur air de çok çaba göstermiş, yönetime gelebilmek için imza kampanyaları düznelemiş başarılı olamayınca da ONur Air den kendisini destekleyenlşerle birlikte ayrılmak zorunda kalıp Atlasjet e gelmişti..2 sene sessiz sedasız UYKU modunda geçen zaman sonunda kendisini uçuş işletme başkanı makamına getiren Mehmet ve Tuncay a ihanet etme pahasına murat ersoy la işini tutmuş ve bunda başarılı da olmuştur...çok değil 8 ay önce personel çıkartan , zoarki ve metazori maaş azaltan ve personeline tehditle imzalatmak cüretinde buluna Orhan ve diğerleri o yazıda ne yazmışardı biliyormusunuz ??? Uçakları geri iade ettiğimizden ve son yaşanan olaylarla içinde bulunduğumuz durumdan kurtulabilmek için son çare manevrası olarak (!) maaşlarınızı azaltmak zorundayız .??? Buyrun burdan yakın..çalışanlarını işten atma tehdidi ile maaşları zorla azaltan ( sözleşmelere aykırı olarak ) işten atan bu adamlar şimdi uçak alıp, işten attıkları TÜRK pilotlar yerine bol bol yabancı pilot alıp, üstelik KÜRT mevzuuna yqaltaklık edip IRAK uçuşlarını arttırarak vatana aslında ihanet etmektedirler..Bumudur başarı e kendini bilmez para budalaları !!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000