22 Nisan 2009, Çarşamba 09:19:20

Atlasjet, 23 Nisan’a hazır

Atlasjet, çocukların bayramı olan 23 Nisan’ı unutmadı…
  • inanamıyorum kimi kandırmaya çalışıyorsunuz. Hangi yolcu buraya düşüncelerini yazıyorki siz evinize gelen hediyelerden bahsediyorsunuz. Kendiniz yazıp kendiniz okuyorsunuz anlaşılan bırakında başkaları sizi övsün gerçi övünülecek bi yanınızda yok ya.
  • Atlasjet hala ikinci :) Kaç uçağı var Türkiye'de : 1..Nereye Uçuyor.İzmir,Bodrum,Antalya ve Kıbrıs..Yani ETS satışları..Nerede büyüyor şirket Kuzey Irak'ta ve malum Suudi Arabistan...Kaç şehirde uçuşları iptal etti? kaç acentayı zarara soktu? kaç insana para harcatıp yatırım yaptırıp sonra caydı?Yetmedi kaç yürekte sönmeyen acı bıraktı?Sosyal sorumluluk ve duyarlılık verdikleri sözü tutmakla olur, doğusu batısı kuzeyi güneyi uçmakla olur, elde kalan balonları dağıtmakla değil...Hakikaten Atlasjet kaçıncı?..Dik mi durursununuz yan mı bilmem ama eğri oturun doğru konuşun....
  • atlasjet bugun seyh zayed yuvasından 21 çocuğu ve de öğretmenlerini önce genel müdürlük binasında daha sonrada gökyüzü ile tanıştırarak İstanbul-İzmir-İstanbul seferinde ağırlayarak çocuklarımız ile birlikte kutladı.
  • Aman aman duruşunu hiiiççç bozmasın.. kapı gibi duruyor maşallah !! FARKI DA YOK ZATEN

Türkiye’nin en önemli özel havayolu şirketlerinden olan Atlasjet, iç hatlarda bulunan kontuarlarını 23 Nisan nedeniyle süsledi.

Kontuarları balonlarla süsleyen Atlasjet, ayrıca kontuarların üzerine ‘Hadi birlikte uçalım’ yazan kartlardan yerleştirdi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle kontuarlarını süsleyen şirket, ayrıca çocuklara da bayrak hediye ediyor.

Atlasjet


Atlasjet

Atlasjet


Atlasjet, 23 Nisan’a hazır

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 9 yıl önce
inanamıyorum kimi kandırmaya çalışıyorsunuz. Hangi yolcu buraya düşüncelerini yazıyorki siz evinize gelen hediyelerden bahsediyorsunuz. Kendiniz yazıp kendiniz okuyorsunuz anlaşılan bırakında başkaları sizi övsün gerçi övünülecek bi yanınızda yok ya.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Atlasjet hala ikinci :) Kaç uçağı var Türkiye'de : 1..Nereye Uçuyor.İzmir,Bodrum,Antalya ve Kıbrıs..Yani ETS satışları..Nerede büyüyor şirket Kuzey Irak'ta ve malum Suudi Arabistan...Kaç şehirde uçuşları iptal etti? kaç acentayı zarara soktu? kaç insana para harcatıp yatırım yaptırıp sonra caydı?Yetmedi kaç yürekte sönmeyen acı bıraktı?Sosyal sorumluluk ve duyarlılık verdikleri sözü tutmakla olur, doğusu batısı kuzeyi güneyi uçmakla olur, elde kalan balonları dağıtmakla değil...Hakikaten Atlasjet kaçıncı?..Dik mi durursununuz yan mı bilmem ama eğri oturun doğru konuşun....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
atlasjet bugun seyh zayed yuvasından 21 çocuğu ve de öğretmenlerini önce genel müdürlük binasında daha sonrada gökyüzü ile tanıştırarak İstanbul-İzmir-İstanbul seferinde ağırlayarak çocuklarımız ile birlikte kutladı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Aman aman duruşunu hiiiççç bozmasın.. kapı gibi duruyor maşallah !! FARKI DA YOK ZATEN

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000