21 Kasım 2015, Cumartesi 23:17:08

AtlasGlobal uçağında motor arızası

AtlasGlobal Havayolları'nın Rusya'nın Nizhnekamsk kentine gidecek uçağı pisti başında arıza yaptı. Uçak seferden çekildi.
  • Ya millet boş boş konuşuyor..bilende konusuyor bilmeyende..yok eski uçakmış yok bakımsızmış yok uçaklar yatıyormuş..uçak bu arıza da yapıcak yerde de yatıcak..o anda arıza çıkmış seferden çekilmiş yerine uçak verilmiş bundan daha doğal ne olabilirki..o şekilde seferemi verselermiş..iphone uygulaması 4 yatan uçak hangileriymiş? bütün uçaklar uçuyor yolcu alırken görmüşündür sen o 4 uçağı..herkez işine baksın
  • Filonun eski olduğunu söyleyen yorumculara ithafen; eski uçak yoktur, bakımsız uçak vardır.
  • Atlasjet deve kesmedigi icin kali eksik olmuyor, her sirkete deve kesmek sart...
  • 4 321 sabihada haftalardır yatıyo ki Antalya'da da benzer bi durum var şirket nasıl kar ediyo imkansız çünkü , ne yedekte uçak tutması ???

AtlasGlobal Havayolları'nın KK6788 sefer sayılı İstanbul-Nizhnekamsk seferini yapan uçağında motor arızası yaşandı.

Edinilen bilgilere göre; AtlasGlobal'in Airbus A320 tipi uçağı, yolcu alımını tamamladıktan sonra AtlasGlobal Nizhnekamsk'teki Begişevo Havalimanı'na gitmek üzere pist başına ilerledi.

Pist başına geldiği sırada motor arızası yaşayan uçak yapılan kontroller sonrası seferden çekildi. Nizhnekamsk uçuşu için Airbus A321 tipi başka bir uçak sefere verildi.

©AirportHaber

AtlasGlobal uçağında motor arızası

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

havacı atlas ~ 3 yıl önce
Ya millet boş boş konuşuyor..bilende konusuyor bilmeyende..yok eski uçakmış yok bakımsızmış yok uçaklar yatıyormuş..uçak bu arıza da yapıcak yerde de yatıcak..o anda arıza çıkmış seferden çekilmiş yerine uçak verilmiş bundan daha doğal ne olabilirki..o şekilde seferemi verselermiş..iphone uygulaması 4 yatan uçak hangileriymiş? bütün uçaklar uçuyor yolcu alırken görmüşündür sen o 4 uçağı..herkez işine baksın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Havacı ~ 3 yıl önce
Filonun eski olduğunu söyleyen yorumculara ithafen; eski uçak yoktur, bakımsız uçak vardır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Peki ~ 3 yıl önce
O zaman neden ucaklarin cycle sureleri dolunca emekli ayrilir. 0 bir ucakla iyi bakilan 20 yillik bir ucagin esnekligi, govde korozyonu ayni midir?
Deve ~ 3 yıl önce
Atlasjet deve kesmedigi icin kali eksik olmuyor, her sirkete deve kesmek sart...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
4 321 sabihada haftalardır yatıyo ki Antalya'da da benzer bi durum var şirket nasıl kar ediyo imkansız çünkü , ne yedekte uçak tutması ???

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000