02 Kasım 2017, Perşembe 13:02:26

Atlasglobal Tel Aviv seferlerine başladı

Ortadoğu’da uçtuğu destinasyonlara her geçen gün bir yenisini ekleyen Atlasglobal İsrail’in en büyük şehirlerinde Tel Aviv’e 30 Ekim Pazartesi tarihinden itibaren uçuşlarını başlattı.
  • Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.
  • Doları sabitlediğiniz günden beri milletin zararı hiç düşündürmüyor değil mi yöneticiler. Bakın cuma bugün, yarına sağ çıkacağımızın garantisi YÖK bilin istedim. Sende yayınlarmısın bilmem editör bey.
  • Yahudilere organ taşıyordur Afrika'dan Ve fakir ülkelerden.bilmiyorum biliyormusunuz dünyanın en büyük organ mafyaları ordadır
  • İsrail lübnan zordur, her bacakta can yeleği koltuk kemeri eksilir, çıkan yolcuları aramayı ihmal etmeyin

Ortadoğu’da uçtuğu destinasyonlara her geçen gün bir yenisini ekleyen Atlasglobal İsrail’in en büyük şehirlerinde Tel Aviv’e 30 Ekim Pazartesi tarihinden itibaren uçuşlarını başlattı.

Global bir havayolu şirketi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Atlasglobal, yurt içi ve yurt dışındaki bağlantı noktalarıyla Tel Aviv uçuşları, İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan gerçekleştirilecek.

Küresel ölçekte büyümesini hızla sürdüren Atlasglobal, Ortadoğu’da uçtuğu destinasyonlara her geçen gün bir yenisini ekliyor. Atlasglobal, İsrail’in ikinci büyük kenti; doğu ile batı kültürlerinin harmanlandığı Tel Aviv’e 30 Ekim Pazartesi tarihinden itibaren uçuşlarına başladı. 199 dolardan başlayan bilet fiyatı ile Tel Aviv uçuşları, İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan gerçekleştirilecek.

Atlasglobal’in Tel Aviv – İstanbul uçuşları Ben Gurion Uluslararası Havalimanı’ndan Atatürk Havalimanı’na Salı, Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günleri, İstanbul – Tel Aviv uçuşları ise Atatürk Havalimanı’ndan Pazartesi, Salı, Perşembe ve Cuma günleri karşılıklı olarak yapılacak.

EkonomiPlus ile özel uçuş keyfi

Tel Aviv’den Atlasglobal EkonomiPlus’ta seyahat eden yolcularımız, özel olarak tasarlanmış 77 cm genişliğindeki deri kaplı koltuklarda konforlu bir uçuş yaşarken, ücretsiz zengin çeşitli yiyecek ve içecek ikramı, 30 kilogram bagaj hakkı, ücretsiz koltuk seçimi gibi hizmetlerden yararlanıyor.

Business Class ayrıcalığı

Arzu eden Atlasglobal yolcuları, Business Class’ta seyahat etmeyi tercih ederek seyahatlerini daha ayrıcalıklı bir hale getirebiliyor. Business Class’ta seyahat eden yolcular 100 cm aralıklı geniş koltuklarda uçuş yaparak, Uçan şeflerin özenle hazırladığı zengin ikram çeşitleri, 40 kilogram bagaj taşıma hakkı, bagaj önceliği, Atatürk Havalimanı’nda uçaktan V.I.P araç ile transfer gibi özel hizmetlerden yararlanıyor.Atlasglobal Tel Aviv seferlerine başladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (38)

Uffff ~ 8 ay önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Avio ~ 8 ay önce
Doları sabitlediğiniz günden beri milletin zararı hiç düşündürmüyor değil mi yöneticiler. Bakın cuma bugün, yarına sağ çıkacağımızın garantisi YÖK bilin istedim. Sende yayınlarmısın bilmem editör bey.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tel aviv ~ 8 ay önce
Yahudilere organ taşıyordur Afrika'dan Ve fakir ülkelerden.bilmiyorum biliyormusunuz dünyanın en büyük organ mafyaları ordadır

Yanıtla

Kalan karakter 1000
C ~ 8 ay önce
Evet orda cok yaygin. Belgesel izlemistim. Bisuru filistinli cocuklar kayip oluyorlar. Cok korkunc. Heryerde vardir. Allah korusun cocuklarimiza sahip cikalim. Onlar gelecek.
Allah yardım etsin ~ 8 ay önce
İsrail lübnan zordur, her bacakta can yeleği koltuk kemeri eksilir, çıkan yolcuları aramayı ihmal etmeyin

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000