21 Nisan 2011, Perşembe 11:08:44

23 NİSAN COŞKUSUNU ÇOCUKLARLA YAŞAYACAK

Atlasjet sosyal sorumluluk projelerine devam ediyor...
  • SADECE OLUMLU YORUMLARI YAYINLIYORSUNUZ BU FİRMAYLA İLGİLİİ GERÇEKTEN ÇOK ENTERESAN..4YORUMUMUN HİÇ BİRİSİ YOK BİRİLERİ ÇOCUKLARA YAZIN DEMİŞ YAZMIŞLAR ONLARDA NEYE ALET OLDUKLARINI BİLMEDEN...
  • Merhaba ben Fulya. Ben de bu gezideydim ve gerçekten de harika bir gün geçirdik. Bir daha İstanbul'a gidebilirmiyim,bilmiyorum.Benim için çok güzel bir fırsattı.Özellikle uçağa binmek çok güzeldi. Çünkü çoğunluğumuz ilk kez uçağa biniyordu.Tunay abi ve Burcu abla da bizimle ilgilendiler.Onlara da çok teşekkür ediyorum.
  • Kutsal toprağımız vatanımızdır. Budur.
  • Ben Beril.ATLASJETE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.Çok güzel bir uçuş oldu ve çok güzel yerler gördük.İlk defa uçağa bindim ve kesinlikle bu uçuşu unutmıyıcam.TUNCAY Abi ve BURCU Ablaya ayrıca TEŞEKKÜR EDERİM.
 Atlasjet, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlamak amacıyla bugün İzmir Reşat Nuri Güntekin İlköğretim Okulu'ndan 17 öğrenci ve üç öğretmeni, İstanbul'da ağırladı.

Atlasjet, öğrenci ve öğretmenleri ilk olarak Dolmabahçe Sarayı, Topkapı Sarayı, Ayasofya ve Aya İrini’ye götürecek ardından Tarihi Sultanahmet Köftecisinde misafir edecek.

Atlasjet Halkla İlişkiler Uzmanı Tunay Erdem “Atlasjet olarak değerli günleri unutmuyoruz. 10 Kasım, 29 Ekim ve 23 Nisan gibi ülkemiz adına önemli günleri hatırlamak ve hatırlatmak amacıyla yaptığımız organizasyonlardan birini bugün bu güzel öğrenciler ile kutlayacağız. Farklı günlerde çeşitli illerden gelen misafirlerimize havacılık sektörünü, uçak kültürünü ve sevgisini aşılamak ayrıca İstanbul’un önemli ve tarihi mekânlarını tanıtmak amacıyla böyle günler düzenliyoruz" dedi. 

Hayatında ilk kez uçağa binen 17 öğrenci Atlasjet'e teşekkür ederken, geçtiğimiz senelerde de bu tür etkinliklerle çocuklara havacılık ve İstanbul'un tarihi hakkında bilgiler veren Atlasjet'in, sosyal sorumluluk projelerine devam edeceği belirtildi.
23 NİSAN COŞKUSUNU ÇOCUKLARLA YAŞAYACAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Misafir ~ 7 yıl önce
SADECE OLUMLU YORUMLARI YAYINLIYORSUNUZ BU FİRMAYLA İLGİLİİ GERÇEKTEN ÇOK ENTERESAN..4YORUMUMUN HİÇ BİRİSİ YOK BİRİLERİ ÇOCUKLARA YAZIN DEMİŞ YAZMIŞLAR ONLARDA NEYE ALET OLDUKLARINI BİLMEDEN...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Merhaba ben Fulya. Ben de bu gezideydim ve gerçekten de harika bir gün geçirdik. Bir daha İstanbul'a gidebilirmiyim,bilmiyorum.Benim için çok güzel bir fırsattı.Özellikle uçağa binmek çok güzeldi. Çünkü çoğunluğumuz ilk kez uçağa biniyordu.Tunay abi ve Burcu abla da bizimle ilgilendiler.Onlara da çok teşekkür ediyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Kutsal toprağımız vatanımızdır. Budur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Ben Beril.ATLASJETE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.Çok güzel bir uçuş oldu ve çok güzel yerler gördük.İlk defa uçağa bindim ve kesinlikle bu uçuşu unutmıyıcam.TUNCAY Abi ve BURCU Ablaya ayrıca TEŞEKKÜR EDERİM.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000