06 Ocak 2011, Perşembe 14:52:23

ESENBOĞA'YA ANADOLUJET DAMGASI

Ankara'yı merkez olarak kullanan Anadolujet'in uçakları Esenboğa'da ilginç görüntüler oluşturuyor.
  • Fake diyenler esb'nin websitesini kontrol edebilirler saat 09.00da 3 adet 09:10 4 adet 09:20 2 adet 09:25 1 09:30 2 09:35 1 adet uçuş yapılıdıgını görebilirler.Yarım saatte 13 sefer yapılıyor ve bu cumartesi yani seferlerin az oldugu bir gün haftaiçine göre yarım saate 13 sefer için körüklerin dolu olması kadar normal bir şey yok . Esb iç hatlar terminali 12 adet körüğe sahip ve resimde kuyrukları sayınca 9 adet uçağın oldugunu görülüyor. Sabah saatlerinde ve akşam 22.00 civarı Esb bu görüntüleri görmek normal daha önce bir çok kez sabah ve akşam uçuşlarında şahsen görmüşlüğüm var.Ankara Esenboğayı base etmiş bir havayolu için garipsenecek bir durum.
  • Öncelikle Ajet ti tebrik ediyorum. Aklıma; Anadolujet projesi açıklandığında bunun tutmayacağını söyleyip THT yi hatırlatanlar geldi birden acaba bu resme bakınca kendilerini eleştirebiliyorlarmıdır?
  • feyk falan değil, sürekli esenboğadan uçuyorum, pegasus, anadolujet öncedende turkuazla ama ne zaman esenboğaya baksam böyle bir görüntü görmek gayet normal birşey. körükler sürekli ajet ile dolu tek tük diğer hava yolları 11 e 1 gibi. base üssü olduğu içinde normal benzer görüntüyü sky yada sunexpress için antalyada görmek mümkün (ard arda sıralanmış 10-15 uçağı görebilirsiniz) özellikle skylar gökkuşağı kuyruklarıyla mükemmel gözüküyorlar.
  • walla ben uctum. 11 yolcuyla gittik, 20 yolcuyla döndük.. tutmadı demek..

Türk Hava Yolları'nın alt markası olarak Ankara merkezli uçuşlar yapan Anadolujet, dalga sistemiyle uçuş yaptığı için Esenboğa Havalimanı'nda ilginç görüntüler oluşturuyor.

Birbirine çok yakın zamanlarda iniş-kalkış yapan uçaklar körüklere bir bir yanaşırken, Esenboğa Havalimanı'nın apronu olduğu gibi AnadoluJet uçaklarıyla doluyor.

AirportHaber'in çektiği bir görüntü de Esenboğa Havalimanı'nın terminallerinin sanki Anadolujet'e özel ayrılmış havası uyandırıyor.

İşte Anadolujet uçaklarının yan yana dizildiği o anlardan bir kare:

ESENBOĞA'YA ANADOLUJET DAMGASI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

Misafir ~ 8 yıl önce
Fake diyenler esb'nin websitesini kontrol edebilirler saat 09.00da 3 adet 09:10 4 adet 09:20 2 adet 09:25 1 09:30 2 09:35 1 adet uçuş yapılıdıgını görebilirler.Yarım saatte 13 sefer yapılıyor ve bu cumartesi yani seferlerin az oldugu bir gün haftaiçine göre yarım saate 13 sefer için körüklerin dolu olması kadar normal bir şey yok . Esb iç hatlar terminali 12 adet körüğe sahip ve resimde kuyrukları sayınca 9 adet uçağın oldugunu görülüyor. Sabah saatlerinde ve akşam 22.00 civarı Esb bu görüntüleri görmek normal daha önce bir çok kez sabah ve akşam uçuşlarında şahsen görmüşlüğüm var.Ankara Esenboğayı base etmiş bir havayolu için garipsenecek bir durum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Öncelikle Ajet ti tebrik ediyorum. Aklıma; Anadolujet projesi açıklandığında bunun tutmayacağını söyleyip THT yi hatırlatanlar geldi birden acaba bu resme bakınca kendilerini eleştirebiliyorlarmıdır?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
feyk falan değil, sürekli esenboğadan uçuyorum, pegasus, anadolujet öncedende turkuazla ama ne zaman esenboğaya baksam böyle bir görüntü görmek gayet normal birşey. körükler sürekli ajet ile dolu tek tük diğer hava yolları 11 e 1 gibi. base üssü olduğu içinde normal benzer görüntüyü sky yada sunexpress için antalyada görmek mümkün (ard arda sıralanmış 10-15 uçağı görebilirsiniz) özellikle skylar gökkuşağı kuyruklarıyla mükemmel gözüküyorlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
walla ben uctum. 11 yolcuyla gittik, 20 yolcuyla döndük.. tutmadı demek..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000