03 Temmuz 2015, Cuma 10:50:49

Anadolujet'ten iş birliği

AnadoluJet, araç kiralama markası Enterprise ile yaptığı işbirliğiyle yolcularına hesaplı fiyatlara araç kiralama imkânı sunuyor

Yalnızca havada değil, karayolu ulaşımında da güçlü markalarla işbirliğine giden AnadoluJet, araç kiralama şirketi Enterprise ile Ramazan ayına özel bir kampanya başlattı.

AnadoluJet’in, yolcularına karayolu seyahatinde de katma değer sunan bu özel kampanyasından yararlananlar kiraladıkları özel araçlarla gönüllerince geziyor.

10 Temmuz 2015 tarihine kadar geçerli olacak kampanya kapsamında; Ford Focus Dizel araçlar günlük 85 TL, Toyota Corolla dizel otomatik araçlar günlük 95 TL, Nissan Qashqai otomatik araçlar ise günlük 130 TL’den gün sınırı olmadan kiralanabiliyor.
Rezervasyon koşulu aranmayan kampanyada, sınırlı sayıdaki araçlardan birini kiralama fırsatını yakalamak için acele etmek gerekiyor.

AnadoluJet’in Enterprise ile sunduğu avantajlı araç kiralama hizmeti için rezervasyonlar, 444 4 937 numaralı Enterprise Türkiye çağrı merkezinden, www.enterprise.com.tr web adresinden ve direkt Enterprise Satış ofislerinden yapılabiliyor.

AnadoluJet uçuşları ve kampanyaları ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.anadolujet.com resmi internet sitesinden ve 444 2 538 numaralı çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz.

Anadolujet'ten iş birliği

Facebook Yorum

Yorumlar

Bu haber için henüz yorum gönderilmedi.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000