22 Haziran 2016, Çarşamba 08:41:46

Anadolujet'ten iftar tarifesi

Anadolu’yu bir uçtan bir uca bağlayan AnadoluJet, Ankara - Adana uçuşlarında Ramazan ayına özel tarife değişikliği yaptı.
  • geriler
  • Pazarlama cahilleri. Ciddi manada sikinti var. Bosuna yapilmis bir calisma, uygulama. Keske su kampanyalarin neticeleri yayinlasa bitince, de gorsek.
  • Burada ciddi bir pazarlama sorunu var sanırım. Şu yukarıda yazanların cazip olacağı, ilgi göreceği mi düşünülüyor ? Pazarlama dep. gerçek hayattan kopmuş, uçuyor. Yazık
  • SU ICIP GERI DONECEKLER ICIN COK GUZEL

Halkın havayolu AnadoluJet, Ramazan ayına özel uçuşları ile Ankara’dan kebap diyarı Adana’ya aynı akşam iftara gidip dönme imkânı sunuyor.

AnadoluJet yolcuları; yapılan tarife değişikliği kapsamında 20, 21, 22, 23, 25 ve 28 Haziran 2016 tarihlerinde saat 18.00’de Ankara’dan hareketle, saat 22.30’da Adana’dan tekrar Ankara’ya dönecek şekilde iftarını Adana’da, sahurunu Ankara’da yapabiliyor. Düzenlenen seferler ile dileyenler aynı akşam sevdikleriyle ya da iş ortakları ile iftarda bir araya gelebiliyor.

AnadoluJet uçuşları ve kampanyaları ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.anadolujet.com resmi internet sitesinden ve 444 2 538 numaralı çağrı merkezinden ulaşılabiliyor.

Öte yandan Anadolujet'in benzer uygulamayı Trabzon uçuşlarında da yapacağı öğrenildi.

AnadoluJet yolcuları 21, 22, 25 ve 28 Haziran 2016 tarihlerinde saat 18.00 hareketle Ankara’dan Trabzon’a, saat 22.30 hareketle Trabzon’dan tekrar Ankara’ya dönecek şekilde iftara özel seyahatlerini planlayabiliyorlar. Bu çok özel seferler ile dileyenler sevdikleriyle, iş dünyası ise iş ortakları ile iftarda bir araya gelebiliyor.

Anadolujet'ten iftar tarifesi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

ali ~ 2 yıl önce
geriler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
M. ~ 2 yıl önce
Pazarlama cahilleri. Ciddi manada sikinti var. Bosuna yapilmis bir calisma, uygulama. Keske su kampanyalarin neticeleri yayinlasa bitince, de gorsek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yunus ~ 2 yıl önce
Burada ciddi bir pazarlama sorunu var sanırım. Şu yukarıda yazanların cazip olacağı, ilgi göreceği mi düşünülüyor ? Pazarlama dep. gerçek hayattan kopmuş, uçuyor. Yazık

Yanıtla

Kalan karakter 1000
IFTAR ~ 2 yıl önce
SU ICIP GERI DONECEKLER ICIN COK GUZEL

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000