10 Haziran 2015, Çarşamba 17:01:06

Anadolujet uçakları Ordu-Giresun'a inemedi

Anadolujet'in bugün Esenboğa ve Sabiha Gökçen'den kalkarak Ordu-Giresun Havalimanı'na gidecek uçakları Samsun'a divert etti.
  • Çok bilmis uzmanlar bolgeyi tanimiyorsunuz herhalde samsun ve trabzon hava alanida deniz ustunde değil ama kenarinda
  • 20 günde 100 adet sefer yapıldı. Kapak olsun
  • Lan oğlum saat 11 den sonra sis yok hala ne bu erken uçma ısrarı
  • ben yapılan havaalanları arasında en mantıklılarından birisi budur diyorum. esenboğa havaalanına ne zaman gelsem hep sisli ancak uçaklar inip kalkıyor. zannedersem bu sorun sis yüzüne ise bu aşılabilir. gerekli olan sistem kurulup. aslında bu havaalanı orduyu ve giresunu samsun ve trabzon alternatifinden kurtarır ve gerçekten yararlı olur. ancak eski iktidar sırf şov amaçlı bitmiş gibi açtığından eksiklikleri giderilememiş yapımı süren bir havaalanı. kimsede (korkusundan) buranın henüz bitmemiş bir alan olduğunu söyleme cesareti yok. evet yatırım yapıldı ama bu işlerin kaba inşaat safhasının bitmesiyle olmadığı artık aşikar. belkide kaba iş işin yarısı sayılır. ince işler olmazsa herşey eksik sayılmalıdır. umarım yeni gelen iktidarlar bunu bilir ve yatırımları ona göre yapar. bence kütahyaya açılan havaalanından daha iyi bir yatırım. elbet zaman bize gerçekleri gösterecektir ve ben bu havaalanına pozitif yaklaşıyorum.

Anadolujet'in bugün Esenboğa ve Sabiha Gökçen'den kalkış yaparak Ordu-Giresun'a gidecek TK 7136 ve TK 7310 sefer sayılı uçakları Samsun Çarşamba Havalimanı'na divert etti.

Bugün saat 12:15'de Ankara'dan kalkış yaparak Ordu-Giresun'a gidecek uçak ile saat 12:05'de Sabiha Gökçen'den kalkış yaparak yine Ordu-Giresun'a gidecek Anadolujet uçakları olumsuz hava koşullarından dolayı Samsun meydanına inmek zorunda kaldı.

Anadolujet uçaklarının bir süre havada tur attığı ve iniş yapamayınca Samsun'a yönlendirildiği öğrenildi.

Ordu-Giresun'dan yapılacak seferler de Samsun Havalimanı'ndan gerçekleştirilecek. 

BAŞKAN DA UÇAMADI

Ordu Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Ordu-Giresun Havalimanı'ndan ilk defa uçmak için bugün bilet aldı ancak, Anadolujet'in iki uçağının da Samsun Çarşamba Havalimanı'na inmesi nedeniyle uçamadı. Başkan Yılmaz da diğer yolcular gibi Samsun Çarşamba Havalimanı'na giderek uçuşunu gerçekleştirdi.

Anadolujet uçakları Ordu-Giresun'a inemedi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (45)

Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Çok bilmis uzmanlar bolgeyi tanimiyorsunuz herhalde samsun ve trabzon hava alanida deniz ustunde değil ama kenarinda

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
20 günde 100 adet sefer yapıldı. Kapak olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Lan oğlum saat 11 den sonra sis yok hala ne bu erken uçma ısrarı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kadir ~ 3 yıl önce
ben yapılan havaalanları arasında en mantıklılarından birisi budur diyorum. esenboğa havaalanına ne zaman gelsem hep sisli ancak uçaklar inip kalkıyor. zannedersem bu sorun sis yüzüne ise bu aşılabilir. gerekli olan sistem kurulup. aslında bu havaalanı orduyu ve giresunu samsun ve trabzon alternatifinden kurtarır ve gerçekten yararlı olur. ancak eski iktidar sırf şov amaçlı bitmiş gibi açtığından eksiklikleri giderilememiş yapımı süren bir havaalanı. kimsede (korkusundan) buranın henüz bitmemiş bir alan olduğunu söyleme cesareti yok. evet yatırım yapıldı ama bu işlerin kaba inşaat safhasının bitmesiyle olmadığı artık aşikar. belkide kaba iş işin yarısı sayılır. ince işler olmazsa herşey eksik sayılmalıdır. umarım yeni gelen iktidarlar bunu bilir ve yatırımları ona göre yapar. bence kütahyaya açılan havaalanından daha iyi bir yatırım. elbet zaman bize gerçekleri gösterecektir ve ben bu havaalanına pozitif yaklaşıyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000