20 Eylül 2010, Pazartesi 12:43:33

ANADOLUJET UÇAĞINA BOMBA İHBARI YAPILDI

Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan sabah saat 07.00'da Antalya'ya hareket etmesi gereken Anadolujet uçağına bomba ihbarı yapıldı.
  • tatılım zehır oldu sabah 6 da havaaalanındaydım oglen 13 45 te antalyaya ındım
  • Allah bunu yapanın işlerini ters götürsün. bugün okulumun 2.haftasıydı ve saat 10 daki dersimi kacırdım.. ucak ayrıc 12:00 de havalanmadı 12.25 te tekeri pistten kesti.. çok yazık o uçağın zararı bir yana onca insanın da planları alt üst oldu.
  • Beyni olan fakat içerisinde taş olan insanın yaptığı hareket yakalandığında 30 gün hapishaneye atılsa bir daha tekrarlanmaz ve herkese ibret olur ama svcı ifadesini alır sonra serbest..
  • Şerefsizin biridir o

Türk Hava Yolları'nın alt markası olarak uçuşlarını devam ettiren Anadolujet'in bu sabahki İstanbul-Antalya uçağına bomba ihbarı yapıldı. İhbar üzerine olay yerine bomba imha uzmanları sevk edildi.

Ekipler, bomba ihbarı yapılan uçağı didik didik aradı. 

Yaklaşık 4 buçuk saat süren aramanın ardından ihbarın asılsız olduğu ortaya çıktı.

İstanbul-Antalya seferi 5 saatlik rötarın ardından yapılabildi. Uçak 12:00 sularında Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan havalandı.

Öte yandan, ihbarı kimin yaptığıyla ilgili araştırmanın sürdüğü ifade edildi.

ANADOLUJET UÇAĞINA BOMBA İHBARI YAPILDI

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 8 yıl önce
tatılım zehır oldu sabah 6 da havaaalanındaydım oglen 13 45 te antalyaya ındım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Allah bunu yapanın işlerini ters götürsün. bugün okulumun 2.haftasıydı ve saat 10 daki dersimi kacırdım.. ucak ayrıc 12:00 de havalanmadı 12.25 te tekeri pistten kesti.. çok yazık o uçağın zararı bir yana onca insanın da planları alt üst oldu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Beyni olan fakat içerisinde taş olan insanın yaptığı hareket yakalandığında 30 gün hapishaneye atılsa bir daha tekrarlanmaz ve herkese ibret olur ama svcı ifadesini alır sonra serbest..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Şerefsizin biridir o

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000