04 Mayıs 2012, Cuma 14:42:47

ANADOLUJET SUNEXPRESS BİRLEŞMESİNDE SON DURUM NE?

Sunexpress ile Anadolujet’in birleşme sürecinde neler yaşandığını Sunexpress Ticaret Dürektörü Server Aydın açıkladı.
  • Öyle değil diyen arkadaşa sesleniyorum. SunEX'de torpil falan kalmadı. Artık her şey ayağa düştü. Önüne geleni alıyorlar ama kimse parayı beğenip gitmiyor. Boş geziyorlar ama sUNeX'E yine de gitmiyorlar. Sen de gidip huzurunu bozma. Biz dışardan seyredip ordakilere acıyoruz, yönetimin baskıcı tutumu, iş yükü gittikçe ağırlaşıyor. Rahatınızı bozmayın derim...
  • anadolujetin son şansı sunextir..orada da tutturamazsa tk böyle batık bir şirketi bünyesinden cıkarmakta zorlanmayacak ve elden cıkaracaktır..hayırlısı olsun..
  • Server Aydın THY nin en büyük kaybıdır Yer işletmenin başında kalsa idi şimdi bu rezaletin hiç birisi yaşanmazdı O yapar sa en iyisini yapar demekki birleşme süreci emin ellerde gidiyor Allah Yardımcın olsun.
  • Sunex torpilsiz demişsiniz ancak oraya bile torpille giriliyor. ben bizzat şahit oldum. yani torpilsiz bir yer yok.

AirportHaber’in birleşme ile ilgili sorularını yanıtlayan Aydın, ‘devam eden bir süreç var. Peyderpey ilerliyoruz’ dedi.

Aydın; ‘Birleşme süreci hızla devam ediyor. Birçok yerde ekip alımlarımızı tamamladık. Almaya da devam ediyoruz. Uçak devri ile olarak da çalışmalarımız sürüyor. Şu ana kadar 5 uçak devraldık. Periyodik olarak almaya da devam edeceğiz. Tüm hızıyla süren bir süreç var’ dedi.

Anadolujet’in Ekim ayında İSG uçuşlarını Sunexpress’e devredeği ile ilgili olarak da sorumuzu yanıtlayan Aydın, ‘Şu an için uçuşları devredeceği ile ilgili bir bilgi yok. Bu anlaşma ve birleşme sürecinde sözkonusu olabilir ancak şu an için net bir şey söyleyemem’ şeklinde konuştu.

ANADOLUJET SUNEXPRESS BİRLEŞMESİNDE SON DURUM NE?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

öyle değil diyen arkadaş ~ 6 yıl önce
Öyle değil diyen arkadaşa sesleniyorum. SunEX'de torpil falan kalmadı. Artık her şey ayağa düştü. Önüne geleni alıyorlar ama kimse parayı beğenip gitmiyor. Boş geziyorlar ama sUNeX'E yine de gitmiyorlar. Sen de gidip huzurunu bozma. Biz dışardan seyredip ordakilere acıyoruz, yönetimin baskıcı tutumu, iş yükü gittikçe ağırlaşıyor. Rahatınızı bozmayın derim...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
anadolujetin son şansı sunextir..orada da tutturamazsa tk böyle batık bir şirketi bünyesinden cıkarmakta zorlanmayacak ve elden cıkaracaktır..hayırlısı olsun..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Aproncu ~ 6 yıl önce
Server Aydın THY nin en büyük kaybıdır Yer işletmenin başında kalsa idi şimdi bu rezaletin hiç birisi yaşanmazdı O yapar sa en iyisini yapar demekki birleşme süreci emin ellerde gidiyor Allah Yardımcın olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
öyle değil ~ 6 yıl önce
Sunex torpilsiz demişsiniz ancak oraya bile torpille giriliyor. ben bizzat şahit oldum. yani torpilsiz bir yer yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000