25 Ocak 2011, Salı 09:44:32

Anadolujet, Başkent'i uçurmaya devam ediyor...

Başkent Ankara, Londra’ya AnadoluJet’le direkt uçuyor...
  • Ay'la ilgili konuşmak veya bilgi sahibi olmak için Ay'a mı gideceğiz?
  • %83 inandiricimi sizce ? peki size soru. %83 dolu olan bir şirket.. londra,kopenhag,stockholm,samsun,elaziğ, amsterdam seferlerini nedne iptal etti? neden konya haftada sadece 2 ye dustu?(pegasus gunde 2 bazen 3 ucarken?)lutfen sizde inanmiyorsunuz %83 e.. belki ankaradan uculan ucuslarda olablir. ama istanbul anadolu jet için kabus. daha gecen gun yan yana adana ucaklari. pegasus 170 yolcu anadolu jet 43..eger borajet ile uctularsa adanaya kabul :)
  • anadolu jet tur mu bindiriyor ? lutfen guldurmeyin.yolcu syilarindan cidden haberiniz yok.. birde tur bindiriyor madem kapanan hatlara ne aciklama yapacaksiniz ? her seye bir cevap vermek zorunda degilsiniz.kabul edin pegasus thy ni ve arkasindan anadolu jeti de sabiha gokcende bitirdi.(ankara hatti disinda,oradada anadolu jet pegasusu bitirdi)
  • Türkiyenin doğusundan Denizli'ye gitmek resmen işkence. Denizli-Ankara uçuşlarları yeterince denenmeden kaldırıldı. Karadenizden Doğu illerinden yurdışına gitmek daha kolay. Devlete ait olan Anadolu Jet in Türk insanına kamu hizmeti yapmak gibi bir görevi yok mudur.

2010 Yılının son aylarından itibaren açtığı yeni yurtiçi ve yurtdışı noktalara bir yenisini daha ekleyen AnadoluJet, 28 Ocak 2011 tarihinden itibaren Ankara’dan Londra – Stansted Havalimanı’na direkt uçuşlarına başlayacak.

Ankara’dan Amsterdam, Brüksel, Düsseldorf, Frankfurt, Kıbrıs, Kopenhag, Köln, Moskova, Stokholm, Şam, Tahran, Viyana uçuşlarından sonra uzun süredir beklenen Londra uçuşlarıyla, Ankara aktarmalı 36 noktaya etkin bağlantı verilmiş olacak. Başkent Ankara aktarmasız uçuşlarla yurtdışına bağlanmış olacak.

Yaz döneminde artması planlanan AnadoluJet Londra uçuş tarifesi şu şekilde olacak;

Anadolujet, Başkent'i uçurmaya devam ediyor...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (38)

Misafir ~ 7 yıl önce
Ay'la ilgili konuşmak veya bilgi sahibi olmak için Ay'a mı gideceğiz?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
%83 inandiricimi sizce ? peki size soru. %83 dolu olan bir şirket.. londra,kopenhag,stockholm,samsun,elaziğ, amsterdam seferlerini nedne iptal etti? neden konya haftada sadece 2 ye dustu?(pegasus gunde 2 bazen 3 ucarken?)lutfen sizde inanmiyorsunuz %83 e.. belki ankaradan uculan ucuslarda olablir. ama istanbul anadolu jet için kabus. daha gecen gun yan yana adana ucaklari. pegasus 170 yolcu anadolu jet 43..eger borajet ile uctularsa adanaya kabul :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
anadolu jet tur mu bindiriyor ? lutfen guldurmeyin.yolcu syilarindan cidden haberiniz yok.. birde tur bindiriyor madem kapanan hatlara ne aciklama yapacaksiniz ? her seye bir cevap vermek zorunda degilsiniz.kabul edin pegasus thy ni ve arkasindan anadolu jeti de sabiha gokcende bitirdi.(ankara hatti disinda,oradada anadolu jet pegasusu bitirdi)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Türkiyenin doğusundan Denizli'ye gitmek resmen işkence. Denizli-Ankara uçuşlarları yeterince denenmeden kaldırıldı. Karadenizden Doğu illerinden yurdışına gitmek daha kolay. Devlete ait olan Anadolu Jet in Türk insanına kamu hizmeti yapmak gibi bir görevi yok mudur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000