18 Aralık 2010, Cumartesi 08:32:21

ANADOLU JET'TEN YENİ BİR HİZMET

Anadolujet, yolcuları için Ankara, İstanbul, İzmir ve Antalya'da havalimanı ulaşımında ekonomik, konforlu ve çevreci bir imkan sunuyor.
  • Taksici odaları uyuyor galiba... Taksi plakası almak "enayilik".
  • Allahaskina ne belesci milletiz.Sizin amaciniz bir yerden bir yere ucmak mi,birseyler yemek mi? ben guvenli ucmak isityorum 1 saatte birsey yemez icmezsem olmem.Ben yemedigim yemegi neden odeyeyim.???3 kurus para verirsiniz ekibi kaptani ucagi sirketi satin alirsiniz.ama 1 litre benzine 4 lirayi verirken sesiniz cikmaz.biraz mantik....Buarada benim pegasusla falan isim yok.Ozel bir sirkkette kaptan pilotum.T.C de ucan tum ic hat sirketlerimiz sonderrece guvenli emnieyle ucun keyfinize bakin.uyu inice alirsiniz
  • bu hizmet ilk bakışta vip gibi görünse de aslında değil. ben ankara'da yaşıyorum. havaalanına taksi 120 lira.arabamla gidemiyorum otopark+40km benzin parası. bu securedrive 40 lira. hem daha rahat hem daha ekonomik. anadolıjet bence çok isabetli bir hizmet sunmuş.
  • Sadece gidis veya gidis-dönüs fiyatlarini merak ettim. Ucak bilet fiyatindan daha pahali olmasin ?
2006 yılından bu yana havalimanı transfer hizmeti sunan “Secure Drive” şimdi indirimli fiyatları ile Anadolujet yolcularının hizmetinde.

Anadolujet yolcularının www.anadolujet.com web sitesi üzerindeki Secure Drive linkine tıklayarak veya 0212-444 08 06 nolu Secure Drive çağrı merkezinizi arayarak 7 gün 24 saat havalimanı ulaşım hizmet rezervasyonu yaptırabilecekler.

Secure Drive hizmeti dört büyük şehirdeki beş havalimanına gidiş ve dönüşlerde yolculara konfor sağlıyor. Navigasyon, çocuk koltuğu gibi özel donanımlar ve eğitimli şoförler ile havayolu yolculuğunun konforu havalimanına giderken başlayacak ve uçaktan indikten sonra karada da sürecek.

Secure Drive web sitesi veya çağrı merkezi üzerinden yapacağınız rezervasyonla araçlar yolcuları dört büyük şehirdeki bir adresten alıp havalimanına veya uçak yolculukları bittiğinde havalimanından alıp ev, otel veya gidecekleri yere ulaştırıyor olacak.
ANADOLU JET'TEN YENİ BİR HİZMET

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Misafir ~ 7 yıl önce
Taksici odaları uyuyor galiba... Taksi plakası almak "enayilik".

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Allahaskina ne belesci milletiz.Sizin amaciniz bir yerden bir yere ucmak mi,birseyler yemek mi? ben guvenli ucmak isityorum 1 saatte birsey yemez icmezsem olmem.Ben yemedigim yemegi neden odeyeyim.???3 kurus para verirsiniz ekibi kaptani ucagi sirketi satin alirsiniz.ama 1 litre benzine 4 lirayi verirken sesiniz cikmaz.biraz mantik....Buarada benim pegasusla falan isim yok.Ozel bir sirkkette kaptan pilotum.T.C de ucan tum ic hat sirketlerimiz sonderrece guvenli emnieyle ucun keyfinize bakin.uyu inice alirsiniz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
bu hizmet ilk bakışta vip gibi görünse de aslında değil. ben ankara'da yaşıyorum. havaalanına taksi 120 lira.arabamla gidemiyorum otopark+40km benzin parası. bu securedrive 40 lira. hem daha rahat hem daha ekonomik. anadolıjet bence çok isabetli bir hizmet sunmuş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Sadece gidis veya gidis-dönüs fiyatlarini merak ettim. Ucak bilet fiyatindan daha pahali olmasin ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000