17 Ağustos 2011, Çarşamba 15:15:13

TÜM YOLCULARIN GÖZÜ ÖNÜNDE...

Fransız aktör Gerard Depardieu, tüm yolcuların gözü önünde uçağın koridoruna işedi...
  • Kendilerini dunyanin sukse cenneti sanan fransa haliniz karakteriniz insanlarinizin nezatet gorgu derecesi aptal oglu aptalsiniz . Fazlasi ile haberlere tasimayan turk medyasinada yaziklar olsun fransa eline geçirince turkiyedeki gorgusuzlukleri ballllllannndira ballandira anlatir alin firsat tabi isini bilene
  • Fransızsın galiba çok içerlemişsin. Tüy dikmek terimi de -eğer fransızsan bilirsin- atalarının tuvalet alışkanlığından gelir :)
  • İranlıların gözünü seveyim ozamann hahaha:)))
  • hostes kızmısss:)napsın adam sıkışmış yaw
İlginç olay Air France'nin Paris-Dublin seferine yapacak olan uçağında yaşandı.

Fransa'nın en önemli sinema yıldızlarından biri olan 62 yaşındaki Gerard Depardieu, uçağın kalkışı sırasında yerinden kalkarak tuvalete gitmek istedi. Kabin memurlarından biri Gerard Depardieu'yu durdurarak uçağın kalkışını tamamlaması gerektiğini ifade etti. 
 
Bunun üzerine çok sıkıştığını ve uçağın kalkışını beklemeyeceğini söyleyen Gerard Depardieu, tüm yolcuların gözü önünde uçağın koridoruna idrarını yaptı.
 
Uçak, tekrar park pozisyona çekilerek temizlendi. Gerard Depardieu ise polis tarafından sorgulandıktan sonra serbest bırakıldı.
TÜM YOLCULARIN GÖZÜ ÖNÜNDE...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Misafir ~ 7 yıl önce
Kendilerini dunyanin sukse cenneti sanan fransa haliniz karakteriniz insanlarinizin nezatet gorgu derecesi aptal oglu aptalsiniz . Fazlasi ile haberlere tasimayan turk medyasinada yaziklar olsun fransa eline geçirince turkiyedeki gorgusuzlukleri ballllllannndira ballandira anlatir alin firsat tabi isini bilene

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Fransızsın galiba çok içerlemişsin. Tüy dikmek terimi de -eğer fransızsan bilirsin- atalarının tuvalet alışkanlığından gelir :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
İranlıların gözünü seveyim ozamann hahaha:)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
hostes kızmısss:)napsın adam sıkışmış yaw

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000