31 Aralık 2010, Cuma 08:22:20

TAZMİNAT ÖDEMEYE MAHKUM OLDU

Brezilya, Air France’ı, geçen yıl Brezilya açıklarında Atlas Okyanusu'na düşen uçakta hayatını kaybedenlerden 4'ünün ailesine tazminat ödemeye mahkum etti
  • "Moskof kedisi".. nerelerdesin kaç gündür? Sesin soluğun çıkmıyor. Atıp tuttun kaç zamandır. Noldu sonradan?
  • Arkadaşım ben Moskova'da yaşıyorum uzun yıllardır.Sen bu tarz insanlara pek takma derim.He-he geç yoluna devam et.Vatan,millet,sakarya bir tutturmuşlar gidiyor. Kıskançlık hat safhada.Avrupa'da sen bilirsin Türkiye bir İran,Mısır,Sudan ile aynı kefede. Bir yere gelemeyen insanlar,erkeklik taslıyor akılları sıra.En büyük ırkçılık aslında Türkiye'de.Sadece gözle görülmüyor o kadar.Oysa içler o kadar çok fesat ki..Yok Avrupalı sevinmişte Türk uçağı düştü diye vs de vs....hikaye.. Asıl bir Rus uçağı düşünce sevinenleri burada bile görüyoruz yazılarda..O yüzden bu tiplere sivil hayattada ben yüzlerine he-he diyip ti'ye almıyacaksın.
  • sevgili arkdaslar,THY ucagi dustugunde hangi fransizlari sevinirken gordunuz?lutfen eskiden kalma nefret duygularinizi uydurup,sallayip fasaitce davranis sergilemeyin..ben fransada yasiyorum,ucak dustugunde en az kendi ucaklari dusmus gibi uzulduler..milleti de yanlis yonlendirmeyin
  • Fransızlar hakkında olumsuz eleştri yapanlara kızmayın. Gidin bir müddet yaşayın ve karar verin. Böyle iki yüzlü millet olurmu diye.? Hitlerin milliyetçiliğine benzer milliyetçi yaklaşımları vardır . İngilizce bilsede konuşmaz. En iyi onlar en mükemmel onlar . En kötü hava yolu da onlarınki ama.
Yargıç, Air France'ın, eşi, eşinin annesi ve babasıyla birlikte hayatını kaybeden Luciano Clarkson Seba'nın annesi, babası, büyükannesi ve büyükbabasına 714 bin dolar (Yaklaşık 1 milyon 114 bin TL) ödemesine hükmetti.

Kararın temyize açık olduğu kaydedildi. Brezilya'daki Air France sözcüsü, şirketin, yargıcın kararıyla ilgili yorum yapmayacağını söyledi. Brezilya hukuku, geçen mart ayında da Fransız şirketinin bir başka kaza kurbanının ailesine 1.2 milyon dolar ödemesine karar vermişti.

Rio de Janeiro-Paris seferini yapan Air France uçağı, 1 Haziran 2009'da Brezilya'nın 1500 kilometre açığında Atlas Okyanusu'na düşmüş, kazada 228 kişi yaşamını yitirmişti.
TAZMİNAT ÖDEMEYE MAHKUM OLDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Misafir ~ 7 yıl önce
"Moskof kedisi".. nerelerdesin kaç gündür? Sesin soluğun çıkmıyor. Atıp tuttun kaç zamandır. Noldu sonradan?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Arkadaşım ben Moskova'da yaşıyorum uzun yıllardır.Sen bu tarz insanlara pek takma derim.He-he geç yoluna devam et.Vatan,millet,sakarya bir tutturmuşlar gidiyor. Kıskançlık hat safhada.Avrupa'da sen bilirsin Türkiye bir İran,Mısır,Sudan ile aynı kefede. Bir yere gelemeyen insanlar,erkeklik taslıyor akılları sıra.En büyük ırkçılık aslında Türkiye'de.Sadece gözle görülmüyor o kadar.Oysa içler o kadar çok fesat ki..Yok Avrupalı sevinmişte Türk uçağı düştü diye vs de vs....hikaye.. Asıl bir Rus uçağı düşünce sevinenleri burada bile görüyoruz yazılarda..O yüzden bu tiplere sivil hayattada ben yüzlerine he-he diyip ti'ye almıyacaksın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
sevgili arkdaslar,THY ucagi dustugunde hangi fransizlari sevinirken gordunuz?lutfen eskiden kalma nefret duygularinizi uydurup,sallayip fasaitce davranis sergilemeyin..ben fransada yasiyorum,ucak dustugunde en az kendi ucaklari dusmus gibi uzulduler..milleti de yanlis yonlendirmeyin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Fransızlar hakkında olumsuz eleştri yapanlara kızmayın. Gidin bir müddet yaşayın ve karar verin. Böyle iki yüzlü millet olurmu diye.? Hitlerin milliyetçiliğine benzer milliyetçi yaklaşımları vardır . İngilizce bilsede konuşmaz. En iyi onlar en mükemmel onlar . En kötü hava yolu da onlarınki ama.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000