18 Ağustos 2012, Cumartesi 08:40:20

AIR FRANCE YOLCULARDAN YAKIT PARASI İSTEDİ...

Air France uçağı, yakıt almak sebebiyle yolculardan borç para vermelerini istedi...
  • Muhtemelen paranın üzeri de Paris köy sandığına gidiyordur.
  • Pamuk eller cebe beyler ! Yoksa hayatınızın geri kalanını bedevi olarak çölde mı geçirmek istiyorsunuz puhahaha... Captan sipik !
  • bu kadar abartmayın körfez savaşı yıllarında da sun express in bir uçağı savaş altında olan bir alana yolcunun rahatsızlanması sebebiyle iniş yapmak zorunda kaldığı için yakıt parasını yolculardan borç istemiştir kuyumcu olan bir yolcu da ödünç vermiştir
  • nee hostesler mi? =))) cok sacma onlar bizleri goklerde koruyup kurtaricak melekler =)))) gulmeyin yaa ciddiyim =D kek ve kolayi ek is olarak dagitiolar =)))))))

Tarihin en tuhaf zorunlu inişlerinden biri ve rötarı geçtiğimiz gün Şam'da gerçekleşti. Air France'a ait bir yolcu uçağı, yoluna devam edebilmek için yolculardan borç para talep etti. Sebep ise garip: "Yakıt alacak paramız yok."

Air France'ın Paris-Beyrut seferini yapan uçağının önceki gün Beyrut havaalanı yakınlarındaki çatışma sebebiyle Suriye'nin başkenti Şam'a yönlendirildiği belirtildi.

Uçak personeli Şam havaalanında yakıt almak için yanlarında yeterli nakit bulunmaması sebebiyle yolculardan borç vermelerini istedi.

ÖZÜR KABAHATTEN BÜYÜK: OLAĞANÜSTÜ DURUMLARDA İSTERİZ

Yolcular ve haberi duyanlar Fransızların Air France şirketinden bir özür bekliyordu ki şirketten tuhaf bir açıklama geldi. "Biz yolcularımızdan olağanüstü hallerde tedbir amaçlı para isteyebiliriz."

Uçak personeli yolculardan böyle bir talepte bulundu ancak hiç kimse uçağa yakıt almak durumunda kalacağını bilmediği için yanına o kadar yüklü para almamıştı.

Sonuç olarak yolculardan talep edilen kadar para çıkmayınca şirket henüz açıklamadığı başka bir yola başvurdu ve problemi çözdü. Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre verilen rahatsızlıktan ötürü yolculardan özür dilendi.

Uçak bir süre havalimanında bekledikten sonra uçuşuna devam etti. (Haberler)

AIR FRANCE YOLCULARDAN YAKIT PARASI İSTEDİ...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Sanalpilot ~ 6 yıl önce
Muhtemelen paranın üzeri de Paris köy sandığına gidiyordur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
Pamuk eller cebe beyler ! Yoksa hayatınızın geri kalanını bedevi olarak çölde mı geçirmek istiyorsunuz puhahaha... Captan sipik !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sunex ~ 6 yıl önce
bu kadar abartmayın körfez savaşı yıllarında da sun express in bir uçağı savaş altında olan bir alana yolcunun rahatsızlanması sebebiyle iniş yapmak zorunda kaldığı için yakıt parasını yolculardan borç istemiştir kuyumcu olan bir yolcu da ödünç vermiştir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ange ou demon ~ 6 yıl önce
nee hostesler mi? =))) cok sacma onlar bizleri goklerde koruyup kurtaricak melekler =)))) gulmeyin yaa ciddiyim =D kek ve kolayi ek is olarak dagitiolar =)))))))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000