07 Kasım 2012, Çarşamba 07:49:26

AIR FRANCE İSTANBUL YERİNE SOFYA'YA İNDİ

Paris-İstanbul seferini yapan Air France'ye ait yolcu uçağı, bir yolcunun aniden rahatsızlanması sonucu Sofya Havalimanı'na acil iniş yaptı.
  • böyle bir başlık olamaz
  • dun otellerde rezil olduk oncelik buisness classe yolculari yok bilmem golden cart sahiplerine tanindi bebekli yolcular sirasini bekledi rezilsiniz...
  • Dün yolcu karşılayacak birisinden uçaktaki yolcunun vefat ettiğini duymuştum. Öyleyse toprağı bol olsun. Ayrıca uçuş ekibinin mesaisi dolduğunda uçuşa devam etmemesi Air France'ın çalışanına verdiği hakkı ne kadar net ortaya koyuyorsa, uçuşun bu sebepten iptal edilmesi Air France'ın kriz yönetiminin zayıflığını da o kadar net ortaya koymaktadır.
  • bizde çok meraktık france air e...nolur gelin yani istanbula:))

 

Acil iniş yapan uçak, uçuş ekibinin günlük mesai süresi dolunca seferini tamamlayamayarak Sofya Havalimanı'nda kaldı.

Seferin iptal edilmesinin ardından aynı uçakla İstanbul'dan Paris'e gidecek olan yolcular otellere yerleştirildi.

Edinilen bilgiye göre Fransız Hava Yolları Air France’nin Paris-İstanbul seferini yapan AFR-1980 sefer sayılı uçağı Bulgaristan Hava sahası üzerinde uçakta bulunan yolculardan birinin rahatsızlanması sonucu Bulgaristan’ın başkenti Sofya’ya acil iniş yaptı. 17.00’da Atatürk Havalimanı’na iniş yapması planlanan uçak hasta yolcusunu indirdikten sonra uçuş ekibinin günlük mesai süresi dolunca seferini tamamlayamadı. Air France’ye ait yolcu uçağı Sofya Havalimanı’ndan kalırken, uçağın dönüş seferide iptal oldu. Seferin iptal edilmesinin ardından aynı uçakla İstanbul’dan Paris’e gidecek olan yolcular otellere yerleştirildi.(Hürriyet)

AIR FRANCE İSTANBUL YERİNE SOFYA'YA İNDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Crew ~ 6 yıl önce
böyle bir başlık olamaz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
airfrance yolcusu ~ 6 yıl önce
dun otellerde rezil olduk oncelik buisness classe yolculari yok bilmem golden cart sahiplerine tanindi bebekli yolcular sirasini bekledi rezilsiniz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
AirFrance ~ 6 yıl önce
Dün yolcu karşılayacak birisinden uçaktaki yolcunun vefat ettiğini duymuştum. Öyleyse toprağı bol olsun. Ayrıca uçuş ekibinin mesaisi dolduğunda uçuşa devam etmemesi Air France'ın çalışanına verdiği hakkı ne kadar net ortaya koyuyorsa, uçuşun bu sebepten iptal edilmesi Air France'ın kriz yönetiminin zayıflığını da o kadar net ortaya koymaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
bizde çok meraktık france air e...nolur gelin yani istanbula:))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gereksizler ~ 6 yıl önce
yorum yazmış olacaksınız ya hiç boş durmayın. nekadar gereksiz adam var arkadaş ..

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000