11 Eylül 2012, Salı 09:15:45

YENİ MÜLKİ İDARE AMİRİ BELLİ OLDU

Atatürk Havalimanı Mülki İdare Amirliği'ne İstanbul Vali Yardımcısı Ali Bakoğlu atandı...
  • BU RİZELİ KAÇ MİLYON İNSAN VAR BİLEN VARSA SÖYLESİN BENİM TAHMİNİM 25 MİLYON
  • emekliliğini dolduramayıp 22 sene thy'ye hizmet veren rizeli personelinde işine son veriyor bu yönetim.sorun hakkını arayan insana tahammülleri yok.hak aramak haram veya yönetime ihanet etmektir.bu ülkede hak aramak???????????????????????????????????.
  • yahu arkadaş nasıl bir devlet zihniyetimiz var yaa. adamın rizeli olduğunu duydum gülmekten kırıldım. son dönemde yapılan atamalarda rizeli olmayan biri yok. bir de işin komik yanı istanbul vali yardımcılığından atanmış. orayada rizeli olduğu için atanmıştır.
  • BİZ BU KADRO İLE RİZESPORUMUZU SÜPERLİGE ÇIKARMADAN ÖNCE ŞAMPİYONLAR LİGİNDE FİNAL OYNATIRIZ...RİZELİ OLMAYANA İSTANBULDA EKMEK YOK....İSTANBULLULARA ÖNERİ SİZDE RİZEYE GİDİN ...

Atatürk Havalimanı Mülki İdare Amiri Ahmet Aydın'ın Siirt Valiliği'ne atanmasının ardından 1 aya yakın bir süredir vekaleten yürütülen Mülki İdare Amirliği görevine İstanbul Vali Yardımcılarından Ali Bakoğlu atandı.

Rize doğumlu Ali Bakoğlu derbi maçlar öncesinde toplanan İl spor güvenlik kurulu başkanlığı görevini de sürdürüyordu.

4 yıldır İstanbul Vali Yardımcılığı yapan Bakoğlu, bu hafta içinde Atatürk Havalimanı Mülki İdare Amirliği görevine başlayacak.

 

YENİ MÜLKİ İDARE AMİRİ BELLİ OLDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

RİZE ~ 6 yıl önce
BU RİZELİ KAÇ MİLYON İNSAN VAR BİLEN VARSA SÖYLESİN BENİM TAHMİNİM 25 MİLYON

Yanıtla

Kalan karakter 1000
? ~ 6 yıl önce
emekliliğini dolduramayıp 22 sene thy'ye hizmet veren rizeli personelinde işine son veriyor bu yönetim.sorun hakkını arayan insana tahammülleri yok.hak aramak haram veya yönetime ihanet etmektir.bu ülkede hak aramak???????????????????????????????????.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yere yıkıldım ~ 6 yıl önce
yahu arkadaş nasıl bir devlet zihniyetimiz var yaa. adamın rizeli olduğunu duydum gülmekten kırıldım. son dönemde yapılan atamalarda rizeli olmayan biri yok. bir de işin komik yanı istanbul vali yardımcılığından atanmış. orayada rizeli olduğu için atanmıştır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
RİZE KADROSU TAMAMLANDI :) ~ 6 yıl önce
BİZ BU KADRO İLE RİZESPORUMUZU SÜPERLİGE ÇIKARMADAN ÖNCE ŞAMPİYONLAR LİGİNDE FİNAL OYNATIRIZ...RİZELİ OLMAYANA İSTANBULDA EKMEK YOK....İSTANBULLULARA ÖNERİ SİZDE RİZEYE GİDİN ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000