01 Aralık 2015, Salı 15:39:56

Yanlış giriş yapan 4 yolcu da bulundu

Atatürk Havalimanı’na dün akşam saatlerinde yaşanan, dış hat yolcularının yanlış terminale götürülmesi olayında yeni gelişmeler yaşandı. İstanbul'a pasaportsuz giriş yapan 4 yolcuya da ulaşıldı.
  • Geçmiş olsun arkadaşlar bu arada tgs ye alım var mı haberi olan var mı ?
  • devletin buna bir şey yapması lazım...
  • Yanlış giriş yaptırılan yolcular.
  • Şöförlerin hepsi 15 saat çalışıyo adamlarda kafa kalmıyo ki böyle hatalar yapmaları çok normal :( malesef şirket eleman alacağına fazla mesai yaptırıyo. Günahsızlara oluyo olan :(

Atatürk Havalimanı’na dün akşam saatlerinde yaşanan, dış hat yolcularının yanlış terminale götürülmesi olayında yeni gelişmeler yaşandı.

Cezayir'den THY'ye ait uçakla İstanbul Atatürk Havalimanı'na gelen 153 yolcunun 40'ı, dış hatlar yerine iç hatlar terminaline getirilmişti. 40 yolcunun 36'sı hemen bulunarak tekrar dış hatlara götürülürken, bagajları olmayan 4 yolcu ise çıkış yapıp İstanbul'a giriş yapmışlardı.

Emniyetin yaptığı araştırmalar sonucunda Cezayirli 4 yolcuya da ulaşıldı ve Atatürk Havalimanı'na getirildi. Havalimanı'na getirilen 4 yolcunun da işlemleri tamamlandı. Öte yandan Turkish Ground Services (TGS) yetkilileri olayla ilgili idaeri soruşturma başlattı.

Yanlış giriş yapan 4 yolcu da bulundu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

tgs ~ 3 yıl önce
Geçmiş olsun arkadaşlar bu arada tgs ye alım var mı haberi olan var mı ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
devlet ~ 3 yıl önce
devletin buna bir şey yapması lazım...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Xx ~ 3 yıl önce
Yanlış giriş yaptırılan yolcular.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tgs ~ 3 yıl önce
Şöförlerin hepsi 15 saat çalışıyo adamlarda kafa kalmıyo ki böyle hatalar yapmaları çok normal :( malesef şirket eleman alacağına fazla mesai yaptırıyo. Günahsızlara oluyo olan :(

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000