12 Ekim 2008, Pazar 14:12:08

Uçağını kaçıran yolcu Körüğün camını kırdı

Uçağını kaçıran yolcu Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’ndeki körük camlarını kırdı. Sinirlerine hakim olamayan yolcu polis tarafından gözaltına alındı.
  • ya vallaa bunlara insan diyenler bence insanliktan cikmislardir bence cunku bu cahilliktir ucaga yetismek icin havalimanina 4 saat onceden gelmemiz lzmdir siz bunu yapmadiysaniz yapacak gercekten birsey yok sizede ii olmustur
  • ılk ucuslarını kacırdıktan sonra ıkıncı ucuslarına sabah vardıyama geldıkten 3/4 saat sonra bu guryabanı kılıklı benım onumede geldı we utanmadan mıl kartını ıslettı acaba kartı ıkı ucusadamı yazıldı cok merak ettım sımdı bu konuyu :D
  • Abi elemanın tipinde hayır yokki katil kılıklı nolacak. Allahtan uçağa bomba koymamış bunada şükür.
  • Bu kişi bu hareketi almanyada yapsın bakalım ne oluyor ? Eminim bahsi geçen uçağa yüzlerce yolcu binmiştir. Neden sadece uçağı bu yolcu kaçırdı ? Freeshop, ayrılma konuşmaları, akrabalara allaısmarladık vs vs ondan sonra son dakika da uçağa gitmeye çalış... Bunlar hergün yaşanıyor.

Yılmaz Demirkaya isimli yolcu eşi ile birlikte Almanya’ya gitmek için bu sabah Atatürk Havalimanı’na geldi. THY’nin saat 07.50’deki Münih uçağına binmek için eşi Yasemin Demirkaya ile birlikte saat 06.15’te Atatürk Havalimanı’nda olan Demirkaya, yoğunluğun olduğu bilet ve bagaj kontuarında işlemlerini yaptırmak için bir süre bekledi. İşlemler uzadıkça, uçağın kalkış saati de yaklaşmaya başladı.

Bilet işlemleri bittikten sonra pasaport kontrolüne yönelen Demirkaya çifti burada da uzun kuyrukla karşılaştı. Uçağını kaçırma tehlikesi bulunduğunu söylemesine rağmen sıranın önüne geçemeyen Demirkaya, çaresiz sıranın kendisine gelmesini beklemeye başladı.

Pasaport işlemlerini de tamamlayan Yılmaz Demirkaya ve eşi uçağın olduğu körüğe doğru hızlı adımlarla ilerledi. Ancak körüğe ulaştıklarında uçak çoktan hareket etmişti. İşte ne olduysa ondan sonra oldu.
Uçağı kaçıran Yılmaz Demirkaya bir anda çılgına döndü ve körük  camlarını yumruklamaya başladı ve körük kapısının camlarını kırdı.

Polisin olay yerine gelmesiyle gözaltına alınan Demirkaya, havalimanı karakoluna götürüldü.

Genç adam, kırdığı camın 200 Euro’luk bedelini ödeyerek serbest kaldı ve bir sonraki uçakla Almanya’ya uçtu.

Yılmaz Demirkaya

Uçağını kaçıran yolcu Körüğün camını kırdı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Rumuz ~ 10 yıl önce
ya vallaa bunlara insan diyenler bence insanliktan cikmislardir bence cunku bu cahilliktir ucaga yetismek icin havalimanina 4 saat onceden gelmemiz lzmdir siz bunu yapmadiysaniz yapacak gercekten birsey yok sizede ii olmustur

Yanıtla

Kalan karakter 1000
pırt time ~ 10 yıl önce
ılk ucuslarını kacırdıktan sonra ıkıncı ucuslarına sabah vardıyama geldıkten 3/4 saat sonra bu guryabanı kılıklı benım onumede geldı we utanmadan mıl kartını ıslettı acaba kartı ıkı ucusadamı yazıldı cok merak ettım sımdı bu konuyu :D

Yanıtla

Kalan karakter 1000
overload55 ~ 10 yıl önce
Abi elemanın tipinde hayır yokki katil kılıklı nolacak. Allahtan uçağa bomba koymamış bunada şükür.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Airporter ~ 10 yıl önce
Bu kişi bu hareketi almanyada yapsın bakalım ne oluyor ? Eminim bahsi geçen uçağa yüzlerce yolcu binmiştir. Neden sadece uçağı bu yolcu kaçırdı ? Freeshop, ayrılma konuşmaları, akrabalara allaısmarladık vs vs ondan sonra son dakika da uçağa gitmeye çalış... Bunlar hergün yaşanıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000