17 Aralık 2012, Pazartesi 15:51:38

SABİHA GÖKÇEN THY’YE HAZIRLANIYOR

Sabiha Gökçen Havalimanı’nda yaz sezonunda yaşanması muhtemel yoğunluğa karşı şimdiden önlemler alındı. THY’nin yeniden base olarak kullanacağı Sabiha Gökçen’de yeri park alanları oluşturuldu...
  • THY nin ne iş var SAW da? Charter şirketi mi o ? Yazık edeceksiniz imajınıza bence bir daha düşünün.
  • Bende acenteyim ve Necdet Beyi bende tanırım.Destekleyelim de SAW'de biraz daha etkili olmaları lazım.Bizi desteklemeyene muhtaç bırakmasınlar.Özellikle acentelere verdiği destekten dolayı sunexpressi kutluyorum.Teşvik vermekle bizim yanımızda olduğunu hissettiriyor.
  • Sabiha Gökçen Yeni park alanı THY değilde sanki PEGASUS'un vereceği yeni siparişe hazırlanıyor gibi :)
  • Ben her yerimle gülüyorum.Ama bir gerçek var,ben acenteyim.Sunexpress acente dostu.Acenteleri destekliyor.Sizin gibi online hayalperesti değil.Necdet Beyi tanırız.Pazarın dinamiklerini iyi bilir.Yaptıkları eninde sonunda karşılığını bulacak.Sunexpress'i destekliyoruz.Bizi destekleyeni yani.

Yolcu sayısını her yıl artıran Sabiha Gökçen Havalimanı’nda bu yaz sezonunda yoğun rekabet yaşanması bekleniyor. Sunexpress Havayolları’nın 5 uçaktan 2 uçağa düşeceğini açıklamasından sonra Türk Hava Yolları’nın yaz sezonunda en az 5 uçakla Sabiha Gökçen merkezli uçuşlara başlayacağının tahmin edilmesi Atatürk Havalimanı’nda yaşanan kapasite sorunu acaba Anadolu yakasındaki bu havalimanınında da yaşanır mı sorusunu akıllara getirdi. Geçen yıl Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı’ndaki park sorunu nedeniyle bazı uçakların Ankara’ya yönlendirildiği de düşünüldüğünde her iki havalimanında park sorunu sıkıntısının ciddi boyutta olduğu ortaya çıkmıştı.

Atatürk Havalimanı’nda park alanı açmak için çalışmalar sürerken Sabiha Gökçen’de de yeni park alanları açıldı.
Bir süre önce çalışmalarına başlanan bölgedeki son düzenlemeler de yapıldı ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na yeni park alanları kazandırıldı.©AirportHaber Özel

SABİHA GÖKÇEN THY’YE HAZIRLANIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

İş ~ 5 yıl önce
THY nin ne iş var SAW da? Charter şirketi mi o ? Yazık edeceksiniz imajınıza bence bir daha düşünün.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İATA acentelere cvp ~ 5 yıl önce
Bende acenteyim ve Necdet Beyi bende tanırım.Destekleyelim de SAW'de biraz daha etkili olmaları lazım.Bizi desteklemeyene muhtaç bırakmasınlar.Özellikle acentelere verdiği destekten dolayı sunexpressi kutluyorum.Teşvik vermekle bizim yanımızda olduğunu hissettiriyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
antwerp ~ 5 yıl önce
Sabiha Gökçen Yeni park alanı THY değilde sanki PEGASUS'un vereceği yeni siparişe hazırlanıyor gibi :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İATA Acenteler ~ 5 yıl önce
Ben her yerimle gülüyorum.Ama bir gerçek var,ben acenteyim.Sunexpress acente dostu.Acenteleri destekliyor.Sizin gibi online hayalperesti değil.Necdet Beyi tanırız.Pazarın dinamiklerini iyi bilir.Yaptıkları eninde sonunda karşılığını bulacak.Sunexpress'i destekliyoruz.Bizi destekleyeni yani.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000