30 Aralık 2010, Perşembe 10:47:59

PORTCLINIC’TEN HAYAT ÖPÜCÜĞÜ

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Geliş Katı’nda uçaktan gelecek bagajını bekleyen yolcu kalp krizi geçirdi. Kalbi duran Şaye Çaylak hayata PortClinic sayesinde döndü.
  • Önce manevradan uzak, personelini kollayan bir ekip olun, sonra sağlıkçı.. İnsan yemini daha şart size hekim yemininden önce.. Bu da portclinic in başına getirilen müdürümsü kıvamındaki Esenboğa sorumlusuna..
  • Bakın yazdığım yorum neden sizi bu kadar rahatsız etti siz yalanmı söylüyoruz diyosunuz ama 2000 kilometre öteden ne kadar doğru söyleyebilirsinizki ordamıydınız demem işte bu birçok insanın yazdıklarından etkileniyosunuz sonrada, acınız var aklınıza ilk geleni yazıyosunuz orda elinden gelen herşeyi yapmaya çalışan insanları yaptıklarından neredeyse suçlarcasına o ölümden sorumlu tutarcasına öyle olmuş deyip yokmuş eksikmiş işte benim demek istediğimde buydu mışlar muşlar sizi kırmak maksatlı değil sadece kulaktan dolma sözlerle karşınızdaki insanın da onuru gururu olduğunu unutmadan yorumlanması içindi işte ayıpmı derken sizinde nekadar ayıp ettiğinize dikkat çekerim ... Tekrardan başınız sağolsun.. Kötü temenniler sahibine yakışır..
  • Değerli okurlar, tüm yorumları azami özenle okudum ve ortaya şu sonucu çıkardım. PortClinic o kadar çok kıskanılıyor ki!!! Evet,biliyorum ki şimdi bir sürü yorum daha yazılacak "yok şöyle oldu, böyle oldu" diye... Çok özel hastalığımdan dolayı defalarca havalmanında hayati tehlike atlattım ve her seferinde PORTCLINIC yardımıma koştu, dış hatlardaki klinikte 2-3 saat boyunca tedavide olduğum zamanlar oldu, tüm ekibi benimle gayet güzel ilgilendi. Neden Neden iiiiiilgilendi,benim ve bir s
  • Demek port clinic tekerlekli sandalye ile yolcu taşımaktan başka işlerde biliyormuş. Bravo valla.
Dün akşam Atatürk Havalimanı’nda yaşanan olay herkesin yüreğini ağızlarına getirdi.

Türk Hava Yolları tarifeli seferiyle Stutgart’tan İstanbul’a gelen Şaye Çaylak isimli yolcu Dış Hatlar Geliş Katı’nda 5 numaralı bagaj bankosunun önünde kalp krizi geçirdi. 22:46 sularında kalbi duran Şaye Çaylak isimli yolcuya yaşanan olaydan 2 dakika sonra Portclinic ekibi müdahale etti.

Yolcuya aralıksız 4 dakika kalp masajı ve suni teneffüs yapan Portclinic personeli, Çaylak’ın kalbini tekrar çalıştırdı.

Hayata dönen yolcu ambulansla Bakırköy Devlet Hastanesi Acil servisine sevk edilirken, yolcunun sağlık durumunun iyi olduğu kaydedildi.
PORTCLINIC’TEN HAYAT ÖPÜCÜĞÜ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (36)

Misafir ~ 7 yıl önce
Önce manevradan uzak, personelini kollayan bir ekip olun, sonra sağlıkçı.. İnsan yemini daha şart size hekim yemininden önce.. Bu da portclinic in başına getirilen müdürümsü kıvamındaki Esenboğa sorumlusuna..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Bakın yazdığım yorum neden sizi bu kadar rahatsız etti siz yalanmı söylüyoruz diyosunuz ama 2000 kilometre öteden ne kadar doğru söyleyebilirsinizki ordamıydınız demem işte bu birçok insanın yazdıklarından etkileniyosunuz sonrada, acınız var aklınıza ilk geleni yazıyosunuz orda elinden gelen herşeyi yapmaya çalışan insanları yaptıklarından neredeyse suçlarcasına o ölümden sorumlu tutarcasına öyle olmuş deyip yokmuş eksikmiş işte benim demek istediğimde buydu mışlar muşlar sizi kırmak maksatlı değil sadece kulaktan dolma sözlerle karşınızdaki insanın da onuru gururu olduğunu unutmadan yorumlanması içindi işte ayıpmı derken sizinde nekadar ayıp ettiğinize dikkat çekerim ... Tekrardan başınız sağolsun.. Kötü temenniler sahibine yakışır..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Değerli okurlar, tüm yorumları azami özenle okudum ve ortaya şu sonucu çıkardım. PortClinic o kadar çok kıskanılıyor ki!!! Evet,biliyorum ki şimdi bir sürü yorum daha yazılacak "yok şöyle oldu, böyle oldu" diye... Çok özel hastalığımdan dolayı defalarca havalmanında hayati tehlike atlattım ve her seferinde PORTCLINIC yardımıma koştu, dış hatlardaki klinikte 2-3 saat boyunca tedavide olduğum zamanlar oldu, tüm ekibi benimle gayet güzel ilgilendi. Neden Neden iiiiiilgilendi,benim ve bir s

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Demek port clinic tekerlekli sandalye ile yolcu taşımaktan başka işlerde biliyormuş. Bravo valla.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000