23 Haziran 2009, Salı 15:37:15

Onur Air uçağı AHL'ye geri döndü

Onur Havayolları'nın İstanbul-Samsun seferini yapan MD-88 tipi uçağı, kalkışından 20 dakika sonra sinyal arızası nedeniyle Atatürk Havalimanı'na geri döndü.
  • arkadaşımız demiş ki ; ''neden uçağı daha stabil ve düzgün hale getirmek için boeing fabrika modifikasyonları gerçekleştirdi '' stabil = uçak önceden herhalde havada raks ediyodu ? inanın bu gibi yorumlara ağlanır .MD gibi bi uçak ancak bu kadar ufalanır...
  • bir boeing klasigi daha
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.
  • md serisini savunanlara soruyorum madem o kadar iyi bir ucaktida cikardigi sorunlardan ureticisi olan boeing-mcdonnel/douglas neden vazgecti, neden uretimi 99 yilinda sona erdi (98 de olabilir emin degilim suan) ve neden defalarca ucagi daha stabil ve duzgun hale getirmek icin uzerinde boeing fabrika modifikasyonlari gelistirdi? MDlerin problemli oldugunu gercegini kabul etmek gerekiyor ama mdlerin problemli oldugu gercegi onlarin ucmaya uygun olmadigi ve guvensiz olduklari anlaminada gelmiyor sadece daha fazla ve titiz bakim gerektiyorlar. Son bir ek olarak su yorum yazan herkesi biraz daha insalcil olmaya ve kibarliga davet ediyorum.

İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan saat 12.15'te kalkış yapan MD-88 tipi uçakta, kalkışından 20 dakika sonra sinyal arızası meydana geldi.

Arızayı yolculara bildiren pilot, daha sonra rotayı Atatürk Havalimanı'na çevirdi.

Uçak, havalimanına iniş yaptıktan sonra bakıma alınırken, yolcular başka bir uçakla Samsun'a gönderildi.

Onur Air uçağı AHL'ye geri döndü

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Misafir ~ 9 yıl önce
arkadaşımız demiş ki ; ''neden uçağı daha stabil ve düzgün hale getirmek için boeing fabrika modifikasyonları gerçekleştirdi '' stabil = uçak önceden herhalde havada raks ediyodu ? inanın bu gibi yorumlara ağlanır .MD gibi bi uçak ancak bu kadar ufalanır...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
bir boeing klasigi daha

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
md serisini savunanlara soruyorum madem o kadar iyi bir ucaktida cikardigi sorunlardan ureticisi olan boeing-mcdonnel/douglas neden vazgecti, neden uretimi 99 yilinda sona erdi (98 de olabilir emin degilim suan) ve neden defalarca ucagi daha stabil ve duzgun hale getirmek icin uzerinde boeing fabrika modifikasyonlari gelistirdi? MDlerin problemli oldugunu gercegini kabul etmek gerekiyor ama mdlerin problemli oldugu gercegi onlarin ucmaya uygun olmadigi ve guvensiz olduklari anlaminada gelmiyor sadece daha fazla ve titiz bakim gerektiyorlar. Son bir ek olarak su yorum yazan herkesi biraz daha insalcil olmaya ve kibarliga davet ediyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000