30 Ocak 2012, Pazartesi 17:01:40

METEOROLOJİDEN 'DON' UYARISI

Meteoroloji Genel Müdürlüğü Atatürk Havalimanı Meteoroloji Müdürlüğü, kuvvetli don ve buzlanmaya karşı havayolu şirketlerini uyardı.
  • ağzı olan konuşuyo!o soğukta 5 dk bekle desen koştura koştura içeri kaçar!hey yavrum hey!neye yorum yaptığının bile farkında değilsin!
  • YER HİZMETİ ŞİRKETİ OLAN TGS ÇALİŞI YO AMA ORDA KÖLE MUAMALESİ GÖRÜYOLARMIŞ. ALLAH YARDIMCILARI OLSUN.
  • thy bilemem ama tgs yi gördüm,canla başla çalışıyorlar,helal olsun.24 saat havaalanında çalışan personel varmış eve gitmeden.
  • cahil beyinler başka bişey düşünemiyorlar, illa bütün suç THY'nin, AHL'nin; hangi havayolu seferini iptal edip zarar etmek ister, dünyanın heryerinde böyle havalarda havalimanları kapanır, AHL bütün olumsuz hava şartlarına rağmen meydanı açık tutuyor ama siz cahil beyinliler herzaman yapılan emeklere saygısızlık gösterip çamur atacak birilerini bulursunuz...
Atatürk Havalimanı Meteoroloji Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, yarın da kar yağışı ve don olayının beklendiği bildirildi.

Yarın çok bulutlu ve aralıklarla kar yağışı, gün boyu kuvvetli buzlanma ve don olayı bekleniyor. Haftanın ikinci gününde rüzgar ortalama 25-30 knot şiddetinde esecek.

Çarşamba günü de çok bulutlu ve aralıklı kar yağışı bekleniyor. Meteoroloji yetkilileri yine kuvvetli don ve buzlanma konusunda uyarıyor. Çarşamba günü rüzgarın 15-25 knot şiddetinde esmesi bekleniyor. 
METEOROLOJİDEN 'DON' UYARISI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 6 yıl önce
ağzı olan konuşuyo!o soğukta 5 dk bekle desen koştura koştura içeri kaçar!hey yavrum hey!neye yorum yaptığının bile farkında değilsin!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
YER HİZMETİ ŞİRKETİ OLAN TGS ÇALİŞI YO AMA ORDA KÖLE MUAMALESİ GÖRÜYOLARMIŞ. ALLAH YARDIMCILARI OLSUN.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
thy bilemem ama tgs yi gördüm,canla başla çalışıyorlar,helal olsun.24 saat havaalanında çalışan personel varmış eve gitmeden.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
cahil beyinler başka bişey düşünemiyorlar, illa bütün suç THY'nin, AHL'nin; hangi havayolu seferini iptal edip zarar etmek ister, dünyanın heryerinde böyle havalarda havalimanları kapanır, AHL bütün olumsuz hava şartlarına rağmen meydanı açık tutuyor ama siz cahil beyinliler herzaman yapılan emeklere saygısızlık gösterip çamur atacak birilerini bulursunuz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000