05 Ekim 2011, Çarşamba 08:08:31

MARMARA'DAKİ GEMİNİN IŞIKLARI PİLOTLARIN GÖZÜNÜ ALDI

Bir yük gemisinden yansıyan ışıklar, Atatürk Havalimanı'na iniş yapan uçak pilotlarına zor anlar yaşattı.
  • O gemi THY-KOÇ ortaklığındaki THY OPET özel şirketi için yakıt pompalıyorsa, başka seneryolar da yaratılabilir. Florya Atatürk Köşkü ve çevresi için daha önceden deniz kirliliğinden plaj halka kapatılmıştı. Buraya yakıt tankerleri park ederse bir daha açılması mümkün olmaz. Rant uğruna doğaya acımayanları ben değil, Allah bile affetmez.
  • o gemi thy opet için yakıt pompalıyor.
  • Kaptanlarımızın forsları ancak türkiyede söker. Yurtdışında süt dökmüş kedi gibidirler yabancı atclere ses cıkartamazlar. türkiye hava sahasında aslan kesilirler atc lerin hızlı alçal yüksek sürat tut gibi direktiflerine karşı çıkarlar. onlara benim işime karışma diyerek atcleri baskı altında tutarlar.
  • Aslında o geminin orada ne yaptığını da merak ediyorum. Belediyenin yaptığı akvaryum tesisi açıldı, yanına kıyı oyularak koskocaman bir tesis daha yapılıyor. Bildiğim kadarıyla buralarda yapılaşma yasağı da var. Bir iskele yapıldı, açığa dubalar konuldu. Buraya birkaç aydır bir gemi park etti. Gün boyu yanına remorkör gibi daha küçük gemiler de geliyor. Park yeri olsa başka gemiler de olurdu. Sakın petrol işi olmasın. Emniyet Müdürlüğü lojmanının karşısından? Sahil Güvenliğin dikkatine.
Marmara Denizi'nde bulunan bir yük gemisinden yansıyan ışıklar, Atatürk Havalimanı'na iniş yapan uçak pilotlarına zor anlar yaşattı.

Atatürk Havalimanı 05–23 pistine, saat 23.00'dan sonra Florya yönünden inişe geçen uçakların kaptan pilotları, Marmara Denizi'nde bulunan bir gemiden yansıyan ışık nedeniyle rahatsız oldu. Pilotların durumu, Uçuş Kontrol Merkezi'ne bildirmesinin ardından, Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) yetkilileri durumu Sahil Güvenlik ekiplerine bildirdi. Ekiplerin denizde yaptığı kontrollerde tespit edilen gemiye gerekli uyarılar yapılarak, önlem alınması sağlandı.

(Haberler.com)
MARMARA'DAKİ GEMİNİN IŞIKLARI PİLOTLARIN GÖZÜNÜ ALDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Misafir ~ 7 yıl önce
O gemi THY-KOÇ ortaklığındaki THY OPET özel şirketi için yakıt pompalıyorsa, başka seneryolar da yaratılabilir. Florya Atatürk Köşkü ve çevresi için daha önceden deniz kirliliğinden plaj halka kapatılmıştı. Buraya yakıt tankerleri park ederse bir daha açılması mümkün olmaz. Rant uğruna doğaya acımayanları ben değil, Allah bile affetmez.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
o gemi thy opet için yakıt pompalıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Kaptanlarımızın forsları ancak türkiyede söker. Yurtdışında süt dökmüş kedi gibidirler yabancı atclere ses cıkartamazlar. türkiye hava sahasında aslan kesilirler atc lerin hızlı alçal yüksek sürat tut gibi direktiflerine karşı çıkarlar. onlara benim işime karışma diyerek atcleri baskı altında tutarlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Aslında o geminin orada ne yaptığını da merak ediyorum. Belediyenin yaptığı akvaryum tesisi açıldı, yanına kıyı oyularak koskocaman bir tesis daha yapılıyor. Bildiğim kadarıyla buralarda yapılaşma yasağı da var. Bir iskele yapıldı, açığa dubalar konuldu. Buraya birkaç aydır bir gemi park etti. Gün boyu yanına remorkör gibi daha küçük gemiler de geliyor. Park yeri olsa başka gemiler de olurdu. Sakın petrol işi olmasın. Emniyet Müdürlüğü lojmanının karşısından? Sahil Güvenliğin dikkatine.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000