21 Şubat 2015, Cumartesi 09:05:45

KABİN EKİPLERİ ÇORAPÇI AMCAYA SAHİP ÇIKTI

Atatürk Havalimanı'nda uzun yıllardır kabin ekiplerine çorap satarak geçimini sağlayan yaşlı adamın havalimanından uzaklaştırılması üzerine imza kampanyası başlatıldı.
  • arkadaşım diye başlayacaktım ama sen ona bile değmezsin senin çalışma hayatın kaç sene bu alanda önce bunu bi yaz da bilelim ben 2000 senesinden beridir bu amcayı görürüm konuşurum selamlaşırım vs ağzından kimseye ne bir küfür ne de küfür içeren bir şakasını duymuşluğum ne de buna Şahit olanı tanımışlığım var bence o aşağıdaki ofise bir bak beğenirsen seni gönderelim oraya
  • Arkadaşlar burası bir iş yeri bu amcanın bütün konuştuğunu ve gereksiz küfürlerini dinlemek bir süreden sonra iş hayatınıza yansıyor onun orda olmasını istiyorsanız daha aşağıda ofis yerinde olması daha uygun olur uçuş emniyeti açısından uçuş öncesi plan ofisinin orda olması dikkati konusunda uygun bir mekan değil bu anlamda farklı bir çözüm gerekir .
  • Baska bir çözüme eyvallah vergisiz kaçak çalışmasına destek vermiyorum herkes vergisini vermek zorunda hepsi cebe atılmıyor durumunun da abartildigi kadar kötü olduğunu sanmıyorum hepimiz çalışıyoruz çözüm mantıklı olmali!!!!
  • Arkadaslar yapmayın Allah aşkına.sizin için orda değil kendisi jcin orda..vergisiz usulsuz.o zaman kimse vergi vermesin.vergi veren esnafin durumu cok mu iyi sanki.kendini acındıran halide cabasi.lutfen duygusal bakmayin.kimsenin kimseye hakkı gecmesin.iyi gunler

Atatürk Havalimanı'nda uzun yıllardır kabin ekiplerine çorap satarak geçimini sağlayan yaşlı adamın havalimanından uzaklaştırılması üzerine imza kampanyası başlatıldı.

'Çorapçı Amca'ya Dokunmayın! başlığıyla change.org'da imza kampanyası başlatan kabin ekipleri, amcanın güleryüzünden mahrum olmak istemediklerini bildirdi.

TAV yönetimine seslenen kabin memurları, amcanın havalimanında kalması gerektiği görüşünde birleşirken, şu ana kadar 1260 kişinin imza attığı öğrenildi.

İmza kampanyası şu ifadelerle açıldı:

Uçuş personelini gülümsemesi ve iyi dilekleriyle yolcu eden çorapçı amca bize pozitif uçuş dilekleri iletmek dışında hiç bir şey yapmaz. Kendisinin çalışmasına, eski yerinde çorap satmasına ve oradan geçen herkese kocaman gülümsemesine izin verilsin.

İMZA KAMPANYASININ SAYFASINA GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

KABİN EKİPLERİ ÇORAPÇI AMCAYA SAHİP ÇIKTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (123)

Çalışan rumuzluya ~ 3 yıl önce
arkadaşım diye başlayacaktım ama sen ona bile değmezsin senin çalışma hayatın kaç sene bu alanda önce bunu bi yaz da bilelim ben 2000 senesinden beridir bu amcayı görürüm konuşurum selamlaşırım vs ağzından kimseye ne bir küfür ne de küfür içeren bir şakasını duymuşluğum ne de buna Şahit olanı tanımışlığım var bence o aşağıdaki ofise bir bak beğenirsen seni gönderelim oraya

Yanıtla

Kalan karakter 1000
çalışan ~ 3 yıl önce
Arkadaşlar burası bir iş yeri bu amcanın bütün konuştuğunu ve gereksiz küfürlerini dinlemek bir süreden sonra iş hayatınıza yansıyor onun orda olmasını istiyorsanız daha aşağıda ofis yerinde olması daha uygun olur uçuş emniyeti açısından uçuş öncesi plan ofisinin orda olması dikkati konusunda uygun bir mekan değil bu anlamda farklı bir çözüm gerekir .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
? ~ 3 yıl önce
Baska bir çözüme eyvallah vergisiz kaçak çalışmasına destek vermiyorum herkes vergisini vermek zorunda hepsi cebe atılmıyor durumunun da abartildigi kadar kötü olduğunu sanmıyorum hepimiz çalışıyoruz çözüm mantıklı olmali!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tuhaf! ~ 3 yıl önce
Arkadaslar yapmayın Allah aşkına.sizin için orda değil kendisi jcin orda..vergisiz usulsuz.o zaman kimse vergi vermesin.vergi veren esnafin durumu cok mu iyi sanki.kendini acındıran halide cabasi.lutfen duygusal bakmayin.kimsenin kimseye hakkı gecmesin.iyi gunler

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000