18 Haziran 2010, Cuma 11:44:14

Havalimanı trafiği kabusa mı dönecek?

İstanbul'u yeni bir trafik kaosu bekliyor. Atatürk Havalimanı'na E5'ten girişler 40 gün kapatılıyor.
  • Olsun, değişik fikirlerde olabilir, bütün herkesin yazdığının aksine bir fikir ben yazayım diyorsan, olsun diyoruz. Fakaaat, bu ne yaptığını bilmez şehircilik uzmanlarımızın, zaman zaman trafiğin en yoğun olduğu zamanlarda, köprü gişelerini bakıma almaları, teknolojinin son harikası jeneratör, yol yapım aracı, kamyon, insan gibi şeyleri gündüzün en kalabalık vaktinde yola çıkarıp "EYY İSTANBUL AHALİSİ AHAA BAKIN BUNLAAR BELEDİYEMİZİN ARAÇLARI VE İNSANLARI SİZİN İÇİN ÇALIŞIYORUZ " diyeceklerine, acaba İstanbullularımız gece uyurkeen yapsalar, bu güzel insanlarımızda sabah "AAAA NE OLMUŞ BURALARA, NE GÜZEL YAPMIŞLAR" deseler nasıl olurdu. İnanın Karayolları GnL Md. ve Belediyemize minnettar kalırdık değilmi? İstanbul sadece 06/24 pisti de
  • Bu nasıl bir zihniyettir anlamadım. Tam sezon başladı olacak iş mi ? Büyük olasılıkla turistler gelmesin diye inadına yapıyorlar. Dünyanın neresinde yollar kapanır. Gece yapacaksın. Baharda yapacaksın. Kuş kadar beyin yok. Olan da başka işlere çalışıyor zaten.
  • Hayır ne bekliyorsunuz anlamıyorum yapılsa suç yapılmasa neden yapılmadı die yerden yere vuruyorsunuz nasıl bir 2'lemdir anlam veremedim yaz dönemi deniliyor nasıl yapılsın kışın o yağmurun o kar'ın altında'mı yapılsın çalışmalar,herşey'den önce bu millet daha ne istediğini bilmiyor,bu sorun yüzünden kışın trafiğe kapatılsa havalimanı trafiği bu defa'da çalışılmıyor die topa tutarsınız,bizim milletimiz daha ne istediğini bilmiyor sadece karalamayı ve yeri geldiğinde'de şak şak'lamayı bilir.
  • AB YOLUNDA HERŞEYİ ÖĞRENDİK BİRTEK BU TAMİRAT İŞLERİNİN NEZAMAN YAPARIZDA VATANDAŞA ÇİLE OLMADAN BİTİRİRİZİ ÖĞRENEMEDİK!! AVRUPADA BU İŞLER GECE İNSANLAR YATARKEN,TRAFİĞİN EN AZ OLDUĞU ZAMANLAR SEÇİLİRKİ VE HİÇ KİMSEEDE AA BURASI NEZAMAN YAPILDI NE ÇABUK BİTTİ NE GÜZEL OLMUŞ DİYEREK HAYRETLER İÇİNDE KALIR!!BİZDE BU İŞLER NEDENSE ÖZELLİKLE ÇİLE OLARAK VATANDAŞA DÖNÜYOR...ÇİLE YERİNE BİRAZA AKILCI HİZMET VERİN YAZIK ARTI YAZIK BU MİLLETE....

ÇALIŞMA ÇİLEYE DÖNÜŞECEK

Habertürk Gazetesi'nin haberine göre, İstanbul trafiğini şimdi de Ayamama Deresi alt üst edecek. İSKİ, geçtiğimiz yıl şiddetli yağışlarda taşan Ayamama'da genişletme çalışması başlatıyor.

Derenin kesitini 9 metreden 30 metreye çıkaracak çalışma, 4 ay sürecek. Ancak bu süre içerisinde E5'ten Atatürk Havalimanı'na dönüş istikameti, 40 gün boyunca trafiğe kapatılacak. Bu da trafikte kaos yaratacak. Çünkü havalimanına gitmek isteyen sürücüler, TEM'e girip Sefaköy'den 'U' dönüşü yapmak zorunda kalacak.

HER İKİ YÖN DE KAPATILACAK

Bu uygulama, 40 gün boyunca karayolunun her iki yönünde de geçerli olacak. Çalışma boyunca yollarda trafik işkencesi çekmek istemeyenlere havalimanına gitmek için metro ya da sahil yolunu kullanmaları öneriliyor.
 

Havalimanı trafiği kabusa mı dönecek?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 8 yıl önce
Olsun, değişik fikirlerde olabilir, bütün herkesin yazdığının aksine bir fikir ben yazayım diyorsan, olsun diyoruz. Fakaaat, bu ne yaptığını bilmez şehircilik uzmanlarımızın, zaman zaman trafiğin en yoğun olduğu zamanlarda, köprü gişelerini bakıma almaları, teknolojinin son harikası jeneratör, yol yapım aracı, kamyon, insan gibi şeyleri gündüzün en kalabalık vaktinde yola çıkarıp "EYY İSTANBUL AHALİSİ AHAA BAKIN BUNLAAR BELEDİYEMİZİN ARAÇLARI VE İNSANLARI SİZİN İÇİN ÇALIŞIYORUZ " diyeceklerine, acaba İstanbullularımız gece uyurkeen yapsalar, bu güzel insanlarımızda sabah "AAAA NE OLMUŞ BURALARA, NE GÜZEL YAPMIŞLAR" deseler nasıl olurdu. İnanın Karayolları GnL Md. ve Belediyemize minnettar kalırdık değilmi? İstanbul sadece 06/24 pisti de

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Bu nasıl bir zihniyettir anlamadım. Tam sezon başladı olacak iş mi ? Büyük olasılıkla turistler gelmesin diye inadına yapıyorlar. Dünyanın neresinde yollar kapanır. Gece yapacaksın. Baharda yapacaksın. Kuş kadar beyin yok. Olan da başka işlere çalışıyor zaten.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Hayır ne bekliyorsunuz anlamıyorum yapılsa suç yapılmasa neden yapılmadı die yerden yere vuruyorsunuz nasıl bir 2'lemdir anlam veremedim yaz dönemi deniliyor nasıl yapılsın kışın o yağmurun o kar'ın altında'mı yapılsın çalışmalar,herşey'den önce bu millet daha ne istediğini bilmiyor,bu sorun yüzünden kışın trafiğe kapatılsa havalimanı trafiği bu defa'da çalışılmıyor die topa tutarsınız,bizim milletimiz daha ne istediğini bilmiyor sadece karalamayı ve yeri geldiğinde'de şak şak'lamayı bilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
AB YOLUNDA HERŞEYİ ÖĞRENDİK BİRTEK BU TAMİRAT İŞLERİNİN NEZAMAN YAPARIZDA VATANDAŞA ÇİLE OLMADAN BİTİRİRİZİ ÖĞRENEMEDİK!! AVRUPADA BU İŞLER GECE İNSANLAR YATARKEN,TRAFİĞİN EN AZ OLDUĞU ZAMANLAR SEÇİLİRKİ VE HİÇ KİMSEEDE AA BURASI NEZAMAN YAPILDI NE ÇABUK BİTTİ NE GÜZEL OLMUŞ DİYEREK HAYRETLER İÇİNDE KALIR!!BİZDE BU İŞLER NEDENSE ÖZELLİKLE ÇİLE OLARAK VATANDAŞA DÖNÜYOR...ÇİLE YERİNE BİRAZA AKILCI HİZMET VERİN YAZIK ARTI YAZIK BU MİLLETE....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000