02 Kasım 2010, Salı 23:28:48

EMIRATES AHL'YE ACİL İNİŞ YAPTI

Emirates Havayolları'na ait A6-EMR kuyruk tescilli 777-300 tipi uçak Dusseldorf - Dubai seferini yaptığı sırada Atatürk Havalimanı'na acil iniş yaptı.
  • Arabic havayollarıdır. Ne yapsa yeridir.
  • çelebi personelinea atıfta bulunan befendiye teşekkürler. güler yüzlü hizmetin adresi "çelebi hava servisi"...
  • ben buçakta bulunan bir Türk yolcuyum.Geçirdiğimiz korkulu dakikalardan hiç bir şekilde etklenmeyen bu şahane yorumlar beni hayrete düşürdü. Benim memeleketim bu halemi geldi yazıklar olsun. Uçak indikten sonra bize yardımcı olan Çelebinin pırıl pırıl çocukları ile halbuki çok gururlanmıştım
  • bu ucagin kalkisin gördüm,ucak pistin basindayken gaz verince siddetli bir patlama sesi duyuldu,ve siyah bir duman kapladi ortaligi düsseldorf daki sol pist trafige 45 dakikaligina kapatildi.
357 yolcusu bulunan Emirates Havayolları'na ait 777-300 tipi uçak sol motor kapağındaki arıza nedeniyle İstanbul Atatürk Havalimanı’na teknik iniş yaptı.

İlginç olay şöyle gerçekleşti; Düseldorf Havaalanı pistinde bir uçağa ait motor kapağı bulundu. Yetkililerin yaptığı incelemeler sonucu kapağın 357 yolcusu bulunan Emirates Havayolları'na ait olduğu tespit edildi. Uçağın kaptan pilotu ile irtibata geçilerek kapağın Düseldorf Havaalanı'nda düşürüldüğü belirtildi. Atatürk Havalimanı uçuş kontrol kulesiyle irtibata geçen kaptan pilot, teknik iniş yapmak için izin istedi.

Atatürk Havaalanı'na TSİ 20:00 sularında inen uçakta bulunan yolcuların otellere yerleştirildiği belirtilirken, seferin yarın Dubai'den gelecek başka bir uçakla yapılacağı belirtildi.
EMIRATES AHL'YE ACİL İNİŞ YAPTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (33)

Misafir ~ 8 yıl önce
Arabic havayollarıdır. Ne yapsa yeridir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
çelebi personelinea atıfta bulunan befendiye teşekkürler. güler yüzlü hizmetin adresi "çelebi hava servisi"...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
ben buçakta bulunan bir Türk yolcuyum.Geçirdiğimiz korkulu dakikalardan hiç bir şekilde etklenmeyen bu şahane yorumlar beni hayrete düşürdü. Benim memeleketim bu halemi geldi yazıklar olsun. Uçak indikten sonra bize yardımcı olan Çelebinin pırıl pırıl çocukları ile halbuki çok gururlanmıştım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
bu ucagin kalkisin gördüm,ucak pistin basindayken gaz verince siddetli bir patlama sesi duyuldu,ve siyah bir duman kapladi ortaligi düsseldorf daki sol pist trafige 45 dakikaligina kapatildi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000