02 Şubat 2012, Perşembe 15:23:15

ÇELEBİ'DEN AÇIKLAMA GELDİ

Bugün sabah saatlerinde Atatürk Havalimanı'nda meydana gelen elim kaza ile ilgili Çelebi Hava Servisi basın açıklaması yaptı. İşte Çelebi'den gelen o açıklama...
  • sevgili merve'ye , şöför arkadaşa ve tüm çelebi ailesine, geçmiş olsun.her ikisine de acil şifalar,diliyorum. f.a.u
  • eski ve uzun yıllar çelebide çalışmış biri olarak,yazılan yazıları hayretler içerisinde okudum.çelebi elbetteki çalışanına önem veriyor.bugüne kadar iş kazası geçirmiş ve çelebi tarafından maddi manevi ilgilenilmemiş kimseye tanık olmadım.bugünkü türkiye şartlarında,emeğinizin karşılığını almak elbetteki zor,çelebide evet çok çalışırsınız, ama asla hakkınızı aramak zorunda bırakılmazsınız.yapılan hata varsa o da itirazsız düzeltilir.birilerinin hakkını savunmaya çalışırken; başkalarının hakkını da yediğiniz lütfen farkedin.işkazası elbetteki,istenecek bir durum değil,ve burda kimsenin de tarafların hakkını savunmasına gerek yok.çelebi zaten böyle bir durumda,üzerinde düşeni fazlasıyla yapıyor.bilmeden konuşmamak lazım.
  • hava iş sendikası olarak bu işin peşinde olacağız kaza geçiren arkadaşımıza acil şifalar ama bu çelebinin yaptıkları sınırları aştı artık bir sürü şikayet maili ve fax ı alıyoruz bu kaza sonrası çelebi sıkı bir denetleme geçirecek muhtemelen'de çok büyük cezalarla çarptırılacak.İnsan hayatına değer vermeyen çalıştırdığı personeli insan yerine koymayan haftalık çalışma saatleri 45 saat iken 60 saatten az çalıştırmayan bir firma'dan böyle acıklama gelmesi çok normal ama artık bu günler geride kalacak.
  • Çelebi'nin çalışanına değer verdiğini söylemedim. Bu konuda yorum dahi yapmadım. Çelebi'nin insan sağlığına değer verdiğini ifade ettim. Çünkü uluslararası hizmet standardı için bu gerekli. Yazılanları dikkatle okursanız sevinirim. Çelebi'nin hastane masraflarını bu kıza ödettireceklerine ilişkin varsayımınızı akılcı bulmuyorum. Burada bir insanın sağlığından söz ediyoruz. Siz burada sağduyudan uzak açıklamalar yaparken tüm Çelebi camiasının arkadaşımıza olanca gücüyle destek olmaya çalıştığını biliiyorum biliyorum.
Bugün Atatürk Havalimanı'nda şirketimize ait araç sirkülasyon alanında, firmamız güvenlik görevlisi Merve Alçayır'ın ayağının kaymasıyla, yakıt alan aracın henüz hareketine yeni başladığı anda de-icing aracının altında kalması sonucu bu üzücü kaza meydana gelmiştir. Kazada yaralanan Çelebi Güvenlik personeli Merve Alçayır, kaldırıldığı International Hospital’da ameliyata alınmıştır. Personelimiz Merve Alçayır'ın, tedavisi halen sürdürülmektedir.

Saygılarımızla
Çelebi Hava Servisi A.Ş.

ÇELEBİ'DEN AÇIKLAMA GELDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

Misafir ~ 6 yıl önce
sevgili merve'ye , şöför arkadaşa ve tüm çelebi ailesine, geçmiş olsun.her ikisine de acil şifalar,diliyorum. f.a.u

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
eski ve uzun yıllar çelebide çalışmış biri olarak,yazılan yazıları hayretler içerisinde okudum.çelebi elbetteki çalışanına önem veriyor.bugüne kadar iş kazası geçirmiş ve çelebi tarafından maddi manevi ilgilenilmemiş kimseye tanık olmadım.bugünkü türkiye şartlarında,emeğinizin karşılığını almak elbetteki zor,çelebide evet çok çalışırsınız, ama asla hakkınızı aramak zorunda bırakılmazsınız.yapılan hata varsa o da itirazsız düzeltilir.birilerinin hakkını savunmaya çalışırken; başkalarının hakkını da yediğiniz lütfen farkedin.işkazası elbetteki,istenecek bir durum değil,ve burda kimsenin de tarafların hakkını savunmasına gerek yok.çelebi zaten böyle bir durumda,üzerinde düşeni fazlasıyla yapıyor.bilmeden konuşmamak lazım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
hava iş sendikası olarak bu işin peşinde olacağız kaza geçiren arkadaşımıza acil şifalar ama bu çelebinin yaptıkları sınırları aştı artık bir sürü şikayet maili ve fax ı alıyoruz bu kaza sonrası çelebi sıkı bir denetleme geçirecek muhtemelen'de çok büyük cezalarla çarptırılacak.İnsan hayatına değer vermeyen çalıştırdığı personeli insan yerine koymayan haftalık çalışma saatleri 45 saat iken 60 saatten az çalıştırmayan bir firma'dan böyle acıklama gelmesi çok normal ama artık bu günler geride kalacak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Çelebi'nin çalışanına değer verdiğini söylemedim. Bu konuda yorum dahi yapmadım. Çelebi'nin insan sağlığına değer verdiğini ifade ettim. Çünkü uluslararası hizmet standardı için bu gerekli. Yazılanları dikkatle okursanız sevinirim. Çelebi'nin hastane masraflarını bu kıza ödettireceklerine ilişkin varsayımınızı akılcı bulmuyorum. Burada bir insanın sağlığından söz ediyoruz. Siz burada sağduyudan uzak açıklamalar yaparken tüm Çelebi camiasının arkadaşımıza olanca gücüyle destek olmaya çalıştığını biliiyorum biliyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000