30 Ocak 2015, Cuma 13:55:50

ÇELEBİ'DE FLAŞ AYRILIK!

Çelebi Hava Servisi'nin Atatürk Havalimanı Başmüdürü Aşkın Demir görevinden ayrıldı.
  • Aşkın Demir müdürümle Çhs de birebir 4 yıl çalıştım aynı departmanda, Aşkın bey adam gibi adamdır, hatta adam oğlu adamdır. Özellikle baş müdürlüğe bağlı alt departmanların yönetici sıfatında bulunan şef diye tabir ettikleri , şef vasıfları taşımayan kişileri ve onların emrinde çalışan elemanlarının lauabiliği , gevşekliği ve verilen işleri zamanında yapmamaları Aşkın beyin istifa kararında etkili olmuştur. Maalesef çelebide gerçekten çalışan ve işini düzgün yapan kişiler çabuk harcanıyor!
  • Arkadaşlar mrb benim kardeşim Atatürk Havalimanı Çelebi Antrepo gümrük hizmetlerinde calismaya başlayacak çalışma saatleri vardiyalari hakkında bilginiz varsa yardimci olur musunuz rica etsem ?
  • Merhabalar öncelikle herşey için hayırlısı olsun ama Aşkın Bey dış hatlarda iken herşey usulündeydi ve yine saygı değer Berra Hanım mükemmel bir kişilikti.Herkes 3 saat bile gelse yemeğini yerdi işini rahat yapardı ama son yönetici geldiğinde ; Genç delikanlı insanlara üniversite okuyan ve gece yarısı gelen insanlara 4.5 saati geçmezse yemek kartı verilmeme ofiste rahat oturtmama.herkesi part time çekme çabaları.Dahada artan terminal sorunları .hergün istifalar.memnuniyetsizlik.Yöneticiyle konuşamama gerçi konuşsanda yardımcı olmama.yani açıkcası hicbirşey çözülmüyordu.Evet ekmek yedik çelebiden saygımız sonsuz ama artık başarılı bir yönetici gelmesi lazım.17 sene değil 35 senede bu işi yapsa birşeyi çözemeyen insanın orada koltukta oturmasının faydası nedir çözemedim.Şeflere gelince ise onların yapacağı birşey yok dünyalar iyisi korkut bey şefimiz ve asuf şef gerçekten sayı duyulcak insanlar.Gece terminalde uyuya kalsan gelip kontuar açan insanlar bunu herkes biliyor.Saygılar Çelebi.
  • Coskun cinar celebinin genc yetenegi

Çelebi Hava Servisi'nin Atatürk Havalimanı İstasyon Başmüdürü Aşkın Demir görevinden istifa etti.

Türkiye'nin köklü yer hizmetleri şirketlerinden Çelebi Hava Servisi'nin deneyimli yöneticisi Atatürk Havalimanı İstasyon Başmüdürü Aşkın Demir, henüz bilinmeyen bir nedenle görevini bıraktı.

Bugün çalışanlarla vedalaşan Demir, yaklaşık 8 yıldır Çelebi bünyesinde görev yapıyordu.

ÇELEBİ'DE FLAŞ AYRILIK!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (76)

Meçhul ~ 3 yıl önce
Aşkın Demir müdürümle Çhs de birebir 4 yıl çalıştım aynı departmanda, Aşkın bey adam gibi adamdır, hatta adam oğlu adamdır. Özellikle baş müdürlüğe bağlı alt departmanların yönetici sıfatında bulunan şef diye tabir ettikleri , şef vasıfları taşımayan kişileri ve onların emrinde çalışan elemanlarının lauabiliği , gevşekliği ve verilen işleri zamanında yapmamaları Aşkın beyin istifa kararında etkili olmuştur. Maalesef çelebide gerçekten çalışan ve işini düzgün yapan kişiler çabuk harcanıyor!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tarık ~ 3 yıl önce
Arkadaşlar mrb benim kardeşim Atatürk Havalimanı Çelebi Antrepo gümrük hizmetlerinde calismaya başlayacak çalışma saatleri vardiyalari hakkında bilginiz varsa yardimci olur musunuz rica etsem ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mrb ~ 3 yıl önce
hayırlı uğurlu olsun, çok eğlenecek.
Saygı çerçevesi ~ 3 yıl önce
Merhabalar öncelikle herşey için hayırlısı olsun ama Aşkın Bey dış hatlarda iken herşey usulündeydi ve yine saygı değer Berra Hanım mükemmel bir kişilikti.Herkes 3 saat bile gelse yemeğini yerdi işini rahat yapardı ama son yönetici geldiğinde ; Genç delikanlı insanlara üniversite okuyan ve gece yarısı gelen insanlara 4.5 saati geçmezse yemek kartı verilmeme ofiste rahat oturtmama.herkesi part time çekme çabaları.Dahada artan terminal sorunları .hergün istifalar.memnuniyetsizlik.Yöneticiyle konuşamama gerçi konuşsanda yardımcı olmama.yani açıkcası hicbirşey çözülmüyordu.Evet ekmek yedik çelebiden saygımız sonsuz ama artık başarılı bir yönetici gelmesi lazım.17 sene değil 35 senede bu işi yapsa birşeyi çözemeyen insanın orada koltukta oturmasının faydası nedir çözemedim.Şeflere gelince ise onların yapacağı birşey yok dünyalar iyisi korkut bey şefimiz ve asuf şef gerçekten sayı duyulcak insanlar.Gece terminalde uyuya kalsan gelip kontuar açan insanlar bunu herkes biliyor.Saygılar Çelebi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sami alican ~ 3 yıl önce
Coskun cinar celebinin genc yetenegi

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000