05 Aralık 2012, Çarşamba 10:23:02

ÇELEBİ KABUK DEĞİŞTİRDİ

Çelebi Hava Servisi, uzun süredir kullandığı üniformaları iddialı bir kreasyonla yeniledi.
  • celebinin ust duzey yoneticileri sessiz sedasiz bir bjv,ye gelin denetleme yapin az adamla cok is mantigi her yeri sarmis calisan alt tabaka resmen kole gibi kullaliyor. haftalik 55,60 saati buluyor. bu paralara bu is bence yapilmaz. melbusatlar hicmi hicc olmamis yaz boyunca bir alt bir ust,,,, sizce mantiklimi.?????
  • hic olmadi olmazda
  • Melbusat komitesinde emeği geçen herkezi kutluyorum özveri ile çalışan personele ne yapılsa azdır fakat azla yetinmesini bilmeyen malum vatandaşlara diyecek bir sözüm yok allah ıslah etsin şirketin binlerce çalışanı var herkezin kişisel tercihleri yapılacak olsa çelebi yer hizmeti işini bırakıp tekstil işine girmesi gerekir buda olmayacağı için biz çalışanlara düşen görev değerli yöneticilerimiz neyi ve hangi kıyafeti uygun gördü ise ona riayet etmektir burada biz bir aileyiz aile kuralları neyi gerektiriyorsa ona uymak zorundayız. Saygılarımla/Best regards
  • Hem bu şirkette çalışıp hemde olumsuz yorum yapan arkadaşlara sesleniyorum .Kimse beğenmeyen arkadaşları zorla çalıştırmıyor burda.Okadar kötüyse bu şirket daha iyi bir yerde iş bulup çekip gidinde bizlerin çalıştığı bu şirketi ve bizleri küçük düşürmeyin daha fazla.Görende zorla bağlamışlar burda çalıştırıyorlar sanıcak çünkü.Her işin bir zorluğu vardır.Hiçbir yer mükemmel bir ortam sağlamıycaktır çalışmak için

Çelebi Hava Servisi A.Ş.'nin yeni üniforma tasarımları, hazır giyim kreasyonları ile yarışıyor. Kaprol Concepts imzalı yeni Çelebi üniformaları, rahatlık ve kullanım kolaylıklarının yanı sıra küresel modanın yansıdığı renk ve çizgileriyle de, şık bir kreasyon olarak büyük beğeni topluyor.

Türk sivil havacılığının köklü ve öncü kuruluşu Çelebi Hava Servisi A.Ş. (ÇHS), iş kıyafetlerini yeniledi. İki kıta 5 ülke ve 34 havalimanında faaliyet gösteren ÇHS'nin büyük beğeni toplayan yeni üniforma kreasyonu, yine Kaprol imzası taşıyor. ÇHS'nin kademeli olarak tüm dünyadaki personeli tarafından giyilecek olan yeni iş kıyafetleri, ilk etapta 20 Kasım'dan bu yana İstanbul Atatürk Havalimanı, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, Antalya Havalimanı, Dalaman Havalimanı, Bodrum Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı ve Ankara Esenboğa Havalimanı'nda kullanılmaya başlandı.

ÇHS iş kıyafetleri, hazır giyim markaları ile yarışıyor

Çelebi'nin uluslararası yaklaşımının da yansıtıldığı yeni üniforma kreasyonu, Çelebi IK Başkanlığı'nın da katkılarıyla, Kaprol Concepts tarafından uzun ve titiz bir tasarım süreci sonrasında ortaya çıktı. Değişen koşullar ve yeni ihtiyaçlar doğrultusunda uzun süren titiz çalışmalar neticesinde şekillenen ÇHS üniformaları, gerek bütünlük ve şıklık gerekse modern tasarımlarıyla bir hazır giyim markası koleksiyon anlayışı ile oluşturuldu.

Moda ve teknoloji ÇHS üniforma kreasyonunda buluştu

Üniformaların kullanım alanlarına göre fonksiyonelliği ve kullanılacak materyalin teknolojik özellikleri, Kaprol Concepts Teknik Tasarım Ekibi tarafından geliştirildi. Uzun süre kullanılacak kalite ve güzellikteki yeni üniformalar, aynı zamanda personelin hareket kabiliyetini kısıtlamayacak ve çok daha kullanışlı olacak şekilde tasarlandı. Çelebi kurumsal renklerinin temel alındığı yeni üniforma kreasyonunda, sofistike bir giyim anlayışını destekleyecek renk kombinasyonuna gidilerek; modern ve güncel bir siluet oluşturuldu. Tüm kıyafet ve aksesuarlarda, fonksiyonellik ve konfor temel alınarak, geleceğe devam edecek, özel kumaşlarla yaratılmış toplam 30 parçadan oluşan bir Çelebi koleksiyonu ortaya çıkarıldı. Özellikle gömleklerde kullanılan 'easy care', hem dayanıklılık hem de konfor sağlarken, takım elbiselerde ise kolay kullanım sağlayan, ter ve nemi dışarı atan 'dry-touch' teknolojisi kullanıldı.

ÇHS'nin uluslararası bakış açısı, koleksiyona yansıdı

ÇHS'nin son kreasyonunu da Kaprol Concepts ile gerçekleştirdiğini belirten Cem Kaprol, "8 yıl önce, Çelebi Hava Servisi A.Ş. ile tasarımların oluşturulması projesi ile ilk defa tanıştık. Kendi alanında öncü proje olan bu birliktelik, bize de güç katmış, bugünlere gelmemize destek olmuştur" dedi. Kaprol Concepts, yeni tasarımı ile Çelebi Hava Servisi A.Ş.'nin global arenada geldiği noktadaki uluslararası bir bakış açısını, Çelebi üniforma koleksiyonuna taşıdı.

İŞTE ÇELEBİ'NİN YEPYENİ KREASYONU

ÇELEBİ KABUK DEĞİŞTİRDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (34)

bodrumm ~ 5 yıl önce
celebinin ust duzey yoneticileri sessiz sedasiz bir bjv,ye gelin denetleme yapin az adamla cok is mantigi her yeri sarmis calisan alt tabaka resmen kole gibi kullaliyor. haftalik 55,60 saati buluyor. bu paralara bu is bence yapilmaz. melbusatlar hicmi hicc olmamis yaz boyunca bir alt bir ust,,,, sizce mantiklimi.?????

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bodrumm ~ 5 yıl önce
hic olmadi olmazda

Yanıtla

Kalan karakter 1000
MALKOÇOĞLU/TRAKYA ~ 5 yıl önce
Melbusat komitesinde emeği geçen herkezi kutluyorum özveri ile çalışan personele ne yapılsa azdır fakat azla yetinmesini bilmeyen malum vatandaşlara diyecek bir sözüm yok allah ıslah etsin şirketin binlerce çalışanı var herkezin kişisel tercihleri yapılacak olsa çelebi yer hizmeti işini bırakıp tekstil işine girmesi gerekir buda olmayacağı için biz çalışanlara düşen görev değerli yöneticilerimiz neyi ve hangi kıyafeti uygun gördü ise ona riayet etmektir burada biz bir aileyiz aile kuralları neyi gerektiriyorsa ona uymak zorundayız. Saygılarımla/Best regards

Yanıtla

Kalan karakter 1000
....... ~ 5 yıl önce
Hem bu şirkette çalışıp hemde olumsuz yorum yapan arkadaşlara sesleniyorum .Kimse beğenmeyen arkadaşları zorla çalıştırmıyor burda.Okadar kötüyse bu şirket daha iyi bir yerde iş bulup çekip gidinde bizlerin çalıştığı bu şirketi ve bizleri küçük düşürmeyin daha fazla.Görende zorla bağlamışlar burda çalıştırıyorlar sanıcak çünkü.Her işin bir zorluğu vardır.Hiçbir yer mükemmel bir ortam sağlamıycaktır çalışmak için

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Aferin böyle devam.. ~ 5 yıl önce
Senin gibi bin verip bir alıp şükür dileyenler bir yerlere gelebilmek için bulunduğu her ortamda olumsuz koşulları kabullenip sindirip yoluna devam edenler olduğu sürece tabikide hiç bir yer mükemmel çalışma ortamı sağlayamayacaktır çünkü kurumları yapılandıran işverenin kuralları değil işçinin haksızlığa usulsuzlüğe karşı koyacağı tavırlarıdır. Senin şirketin bir uçağı 3 kişiye boşaltıyorsa aynı sektörün diğer şirketleri en az 5 kişiye bu yükü dağıtıyor ben savunduğun şirketin hizmet yükünün %70 olduğu bir alanda bu şirkette görev yaptım çhs iç müşterilerine (personel) ne kadar önem veriyorsa paralel olarak buda dış müşterilerine (havayolları ve yolcular) o paralellikte yansıyor. Kimse zorla çalıştırılmıyor aksine insanların çaresizliği bu şirket yöneticileri tarafından kullanılıyor eminim olumsuz düşünen hiçbir yorumcuda iyi bir alternatif varken çhs de çalışmakta ısrar etmiyordur. Şirket zaten her sezon 1 ay eğitime aldığı personele ücret ödememekle yeterince küçük düşmüştür.
buda çelebinin yamacısı ~ 5 yıl önce
kardeşim sen çelebinin uçak altın da fıtık olupta işten çıkardıgı işçileri biliyor musun yada normalde işçi söförde 7 aydır traktör söförü olupta kıdem atlaması gerekirken isg nin çıkardıgı işçiyi bir haftada direk b sınıfı yaptıgını yada ısg den gelen elaman lara torpil yapıldıgını bütün bir sene yükü çelebi personeli çekiyor üçgünlük ısg nin çıkardıgı çelebide emegi olmayan insanlar sefasını sürüyor niye diye araştır onu ondan sonra konuş bunu kimse görmüyor mu bu torpili yapan bir kişi saw da bunu ben de iyi biliyorum saw per sonelide sorun söylesinler açıklama yap sın çelebi yetkilileri burda kul hakkı yeniliyor

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000