21 Ağustos 2011, Pazar 15:23:25

BURASI BODRUM DEĞİL...

Günde onbinlerce insanın gelip geçtiği Atatürk Havalimanı'nda AirportHaber objektifine takılan bu görüntü, Atatürk Havalimanı çimlerinin, Bodrum sahillerini aratmadığını gösteriyor.
  • bence görüntü olarak hoş değil.. ayıptır ahlaksızlıktır bu tarz konularda değilim ben .sadece bana göre görüntü çirkin.güneşlenmek istiyorsan bunu yerine uygun bir yerde yapmalısın..
  • bu resimde çimenliğe seccade serip namaz kılan biri olsaydı yorumları tahmin ediyorum...deveci bademlerden anca bu beklenirdi olurdu;inanmayan varsa yarın bende secade serip öğle namazına oraya gideyim...yorumlar en az 20 sayfa hadi hacı yürü mekkeye olurdu...hoş görülüleri çok iyi biliyoruz...
  • Bu adamın verilmiş sadakası varmış , vekil ahlak zabıtaları odunlarla dalabilirlerdi kendisine ...
  • Resim o kadar doğal çekilmiş'ki adam farkında bile değil ,ama sanki yüzü saklar gibi bir durum var tabi insanların aklına türlü türlü tilkiler dolaşır fesatlık olsaydı adam sırıtırdı buda benim fikrim idda bile olsa cesaretine helal olsun :)) Şiiiiit haciii tamam giyinebilirsin çekim bitti :))) latife bir yana çağdaşlık çıkplaklıkla olmaz amacım tartışmak değil sadece fikrimi iletmek istedim.
Atatürk Havalimanı'nda bulunan yeşilliklerde bugüne kadar uyuyan, piknik yapan ya da top oynayan insanlara rastlamak mümkündü fakat bugünkü manzara o ilginçliklere bir yenisini ekledi.

İsmini vermek istemeyen bir İngiliz yolcu rahat tavırlarıyla üzerinde bulunan tüm eşyalarını çıkarttı ve çantasında bulunan havluyu İç Hatlar Terminali Otopark çıkışındaki yeşilliklere sererek güneşlenmeye başladı.

Çevredeki insanlara rağmen rahat tavırlarıyla güneşlenmeye devam eden yolcu,"Çok kısa bir tatilim var ve güneşlenmeyi seviyorum. Uçuş saatim gelene kadar bu fırsattan yararlanmak istedim" diye konuştu.©AirportHaber.com
BURASI BODRUM DEĞİL...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Misafir ~ 7 yıl önce
bence görüntü olarak hoş değil.. ayıptır ahlaksızlıktır bu tarz konularda değilim ben .sadece bana göre görüntü çirkin.güneşlenmek istiyorsan bunu yerine uygun bir yerde yapmalısın..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
bu resimde çimenliğe seccade serip namaz kılan biri olsaydı yorumları tahmin ediyorum...deveci bademlerden anca bu beklenirdi olurdu;inanmayan varsa yarın bende secade serip öğle namazına oraya gideyim...yorumlar en az 20 sayfa hadi hacı yürü mekkeye olurdu...hoş görülüleri çok iyi biliyoruz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Bu adamın verilmiş sadakası varmış , vekil ahlak zabıtaları odunlarla dalabilirlerdi kendisine ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Resim o kadar doğal çekilmiş'ki adam farkında bile değil ,ama sanki yüzü saklar gibi bir durum var tabi insanların aklına türlü türlü tilkiler dolaşır fesatlık olsaydı adam sırıtırdı buda benim fikrim idda bile olsa cesaretine helal olsun :)) Şiiiiit haciii tamam giyinebilirsin çekim bitti :))) latife bir yana çağdaşlık çıkplaklıkla olmaz amacım tartışmak değil sadece fikrimi iletmek istedim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000