04 Nisan 2011, Pazartesi 18:56:11

BEYANDA FUTBOL TOPU AMA...

Atatürk Havalimanı'nda yurt dışından getirdikleri son model cep telefonlarını 'futbol topu' gibi göstererek yurda sokmaya çalışan kaçakçılar yakayı ele verdi.
  • bu tarz büyük olduğu sanılan telefon yakalatma haberleri sadece yemdir. uyuşturucu kaçakçıları ilgili bütün ülkelerde güvenlik güçlerinin dikkatini bu yöne çekmek için elektronik eşya yöntemini kullanırlar. 6000 tane telefon yakalandıysa 600 kilo toz yer değiştirmiş demektir.
  • Öyle bir telefon daha üretilmedi ki.... Kıytırık Çin malı telefonlar işte. --Volvo--
  • cin mali telefonlar yaw...
  • AY FON 5 YOOK...
Henüz piyasaya çıkmamış Iphone 5 modellerin de bulunduğu 6 binin üzerindeki cep telefonları ile aksesuarlarının 1 milyon Euro değere sahip olduğu ifade edildi.

Atatürk Havalimanı’nda bulunan bir lojistik firmasına ait antrepoda yapılan çalışmanın ardından yakalan telefon, telefon aksesuarları, usb bellekler ve şarj cihazlarını, yurt dışından futbol topu adıyla sokmaya çalışan şirketin ismi, araştırmanın devam etmesi nedeniyle Gümrük Muhafaza Müdürlüğü tarafından verilmezken, incelemenin genişletileceği ve organize hakkında araştırmaya devam edileceği belirtildi.©AirportHaber.com
BEYANDA FUTBOL TOPU AMA...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 7 yıl önce
bu tarz büyük olduğu sanılan telefon yakalatma haberleri sadece yemdir. uyuşturucu kaçakçıları ilgili bütün ülkelerde güvenlik güçlerinin dikkatini bu yöne çekmek için elektronik eşya yöntemini kullanırlar. 6000 tane telefon yakalandıysa 600 kilo toz yer değiştirmiş demektir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Öyle bir telefon daha üretilmedi ki.... Kıytırık Çin malı telefonlar işte. --Volvo--

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
cin mali telefonlar yaw...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
AY FON 5 YOOK...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000