03 Mart 2016, Perşembe 12:12:12

Bakan Yıldırım Smart projesini gezdi

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım bu sabah Smart binasını ziyaret etti.
  • ORHAN BİRDAL DAN BİR TÜRLÜ KURTULAMADIK. İŞE GİRDİĞİM GÜNDEN BERİDİR ORHAN BİRDAL İLE AÇLIŞIYORUM. KURUMUMU DEĞİŞTİRMEK İÇİN ÇOK UĞRAŞIYORUM FAKAT DEĞİŞTİREMİYORUM. ÇALIŞTIĞIM KURUMUN YÖNETİCİLERİNDEN HİÇ MEMNUN DEĞİLİM. PARA PUL UMURUMDA DEĞİL YETERKİ BU İNSANLARLA ÇALIŞMAYAYIM YETER....
  • Arff'e laf söyleyen kendini bilmez bi kaybol artık. Ne iş yaparsa yapsın nerede olursa olsun utanıyorum böyle sağa sola çamur olan zavallılardan. Biraz delikanlıysan facebook hesabından yap yorumu. Böylelerini hayattan drop etmeli.
  • Türkiye Havacılık tarihine hep başarıları ile damga vurdu. Bunu yaparken yanında yer alan ekibi onun başarılarına eşlik ve hizmet etti. Bunca iş başarısız olsa ne O üstü üstüne Bakan, nede yanındakiler makam alabilirdi. Kimileri konuşur Bakanımız ve Ekibi iş yapar. Kediler ise ciğere mundar der durur. Var Ol 24 ayar Bakanım ve Sağ Ol.
  • arff'yi ziyaret etmeyince etfaiye çıldırmış tazminat diye ağlayamadılar. bu kurum hava trafiktir öğrenin.

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Türkiye Hava Trafik Kontrolörleri Derneği TATCA yönetiminin daveti üzerine bu sabah İstanbul Atatürk Havalimanı'ndaki smart binasını ziyaret etti.

Hava Trafik Yönetimi Sistemlerinin Sistematik Modernizasyonu olan SMART (System Modernisation of ATM Resources) projesi bugün Bakan Yıldırım'ı ağırladı. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Orhan Birdal'ın da eşlik ettiği Yıldırım, smart binasını hizmete alındıktan sonra ilk kez gezdi.

Türk Hava Sahası hava trafik hizmetlerini tek merkezden yönetecek olan projeyi inceleyen Yıldırım, kontrolörlerle de yakından ilgilendi. Orhan Birdal'ın detaylar hakkında bilgilendirdiği Bakan Yıldırım, projeyi oldukça başarılı buldu.

2007 yılında ihalesi yapılan ancak gecikmeyle hizmete alınan Smart projesi 2015 yılının Kasım ayında resmen hizmete girmişti.

Ziyaret sırasında TATCA yetkilileri ile hava trafik kontrolörlerinin sorunları hakkında konuşan Bakan Yıldırım, sorunları dikkatle dinledi. Kontrolörlerin sorunları ve çözüm önerileri konusunda bakan Yıldırım'ın gerekli çalışmayı yapacağı sözünü verdiği öğrenildi.

©AirportHaber Özel

Bakan Yıldırım Smart projesini gezdi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

ORHAN BİRDAL ~ 2 yıl önce
ORHAN BİRDAL DAN BİR TÜRLÜ KURTULAMADIK. İŞE GİRDİĞİM GÜNDEN BERİDİR ORHAN BİRDAL İLE AÇLIŞIYORUM. KURUMUMU DEĞİŞTİRMEK İÇİN ÇOK UĞRAŞIYORUM FAKAT DEĞİŞTİREMİYORUM. ÇALIŞTIĞIM KURUMUN YÖNETİCİLERİNDEN HİÇ MEMNUN DEĞİLİM. PARA PUL UMURUMDA DEĞİL YETERKİ BU İNSANLARLA ÇALIŞMAYAYIM YETER....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Atc ~ 2 yıl önce
Arff'e laf söyleyen kendini bilmez bi kaybol artık. Ne iş yaparsa yapsın nerede olursa olsun utanıyorum böyle sağa sola çamur olan zavallılardan. Biraz delikanlıysan facebook hesabından yap yorumu. Böylelerini hayattan drop etmeli.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
YAKIŞIYOR ~ 2 yıl önce
Türkiye Havacılık tarihine hep başarıları ile damga vurdu. Bunu yaparken yanında yer alan ekibi onun başarılarına eşlik ve hizmet etti. Bunca iş başarısız olsa ne O üstü üstüne Bakan, nede yanındakiler makam alabilirdi. Kimileri konuşur Bakanımız ve Ekibi iş yapar. Kediler ise ciğere mundar der durur. Var Ol 24 ayar Bakanım ve Sağ Ol.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yağcılar ~ 2 yıl önce
yağcılarda inecek vaaarrr!!
arff ~ 2 yıl önce
arff'yi ziyaret etmeyince etfaiye çıldırmış tazminat diye ağlayamadılar. bu kurum hava trafiktir öğrenin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
arff ~ 2 yıl önce
ne bos insancıksın sen bi bitmedin
Memur ~ 2 yıl önce
Anlaşılan SİZ tazminaaattt diye AĞLADINIZ. ALLAH sizin GÖZÜNÜZÜ doyursun sonra herkes DOYAR. Yazık... adı da okumuş insanlarsınız. vay zavallılar vaaayyy.
ağlama itfaiye ~ 2 yıl önce
ağlamayın
... ~ 2 yıl önce
Yaa bu atcleri ne okuması yaa okumuş deyip de pof poflamayın şunları açık öğretim den okumuş bi bölüm kem küm İngilizce bide torpil al sana atc .. Bunlar değil 10 bin 20 bin de versen gözleri doymaz bunları anca soğuk toprak doyurur

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000