17 Ocak 2009, Cumartesi 14:05:40

Azrail havalimanında yakaladı

Atatürk Havalimanı bugün üzücü bir olaya sahne oldu. Ankara’dan İstanbul aktarmalı İngiltere’nin başkenti Londra’ya uçacak olan 71 yaşındaki Kuddusi Okudan geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi.
  • allahdan rahmet diliyoruz mekanin cennet olsun ailesine bassagli dilleriz ( tum yuvalilardan )
  • arkadaslar olen kisi benim dedemdi ve yorumlariniz icin sagolun! yuce rabim onun isallah cennetine alir! benim buraya yazma sebebim, raporlara gore dusmeden once oldune boyuk imkan veriyorlar! o yuzde kimseyi elestirmeye sebeb yok onu vadesi oraya kadarmis malisef! saten arkadaslar elinde geleni yapmislar!! o yuzde elestiriye gerek yok bence
  • Kuddisi beye allahtan rahmet kederli ailesine de başsağlığı dilerim.Bu dünyada geriye kalan yalakalıkla bir yerlere kalmaya çalışanlar ve başkalarının ekmeğiyle oynayanlara da ölümün bir gerçek olduğunu hatırlatmak isterim.Dürüst olun işinizin gereklerini yerine getirin başkalarının ekmeği ile oynamayın.Belki bu dünyada taşlarınız yerine oturur ama öteki tarafta ne yapacaksınız.Öteki tarafta kandırabileceğiniz yalakalık yapabileceğiniz ahmet ler mehmet ler olmayacak aklınızı başınıza alın.Allahtan korkun ve kul hakkı ile gitmeyin.
  • Birileri DHMİ'yi eleştirmeye kalkmış, yok efendim "bir saat ambulans mı beklenirmiş?" Bahsi geçen süre vak'a için geçen süre değildir, bu bir. İkincisi, ambulansla cenaze taşınmaz. (Bu konuyla alakalı yazılı emirler mevcuttur.) Cenaze, -adı üzerinde- cenaze aracıyla götürülür. Ambulansların varoluş amacı acil yardım ve müdahaleye olanak sağlamaktır. Solucan misali "her taşın altında" gezineceğinize, bilginiz olmayan konularda atıp tutmadan önce araştırma yapmanızı tavsiye ederim...

Londra’ya gitmek için Ankara’dan İstanbul’a gelen 71 yaşındaki Kuddusi Okudan, Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Giriş Noktası’ndaki güvenlik kontrolünden geçeceği sırada geçirdiği kalp krizi sonucu öldü.

Dış hatlar gidiş terminalini güvenlik noktasından geçeceği sırada bir anda yere yığılan Kuddusi Okudan’a  3 dakika içinde sağlık ekipleri müdahale etti. Yapılan müdahalelere cevap vermeyen Okudan yaşamını yitirirken giriş yaptığı güvenlik noktası yolcu girişine kapatıldı. Kuddusi Okudan’ın cansız bedeninin etrafı kapatıldı.

Kuddusi Okudan’ın cansız bedeni, çevredeki yolcuların şaşkın bakışları arasında 1 saat Devlet Hava Meydanları İşletmesi’ne (DHMİ) ait ambulansı bekledi. Ambulansın gelmesiyle birlikte Kuddusi Okudan’ın cesedi ölüm nedeni incelenmek üzere adli tıp kurumuna gönderildi.

Azrail havalimanında yakaladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 9 yıl önce
allahdan rahmet diliyoruz mekanin cennet olsun ailesine bassagli dilleriz ( tum yuvalilardan )

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tyx ~ 9 yıl önce
arkadaslar olen kisi benim dedemdi ve yorumlariniz icin sagolun! yuce rabim onun isallah cennetine alir! benim buraya yazma sebebim, raporlara gore dusmeden once oldune boyuk imkan veriyorlar! o yuzde kimseyi elestirmeye sebeb yok onu vadesi oraya kadarmis malisef! saten arkadaslar elinde geleni yapmislar!! o yuzde elestiriye gerek yok bence

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bu dünya ~ 9 yıl önce
Kuddisi beye allahtan rahmet kederli ailesine de başsağlığı dilerim.Bu dünyada geriye kalan yalakalıkla bir yerlere kalmaya çalışanlar ve başkalarının ekmeğiyle oynayanlara da ölümün bir gerçek olduğunu hatırlatmak isterim.Dürüst olun işinizin gereklerini yerine getirin başkalarının ekmeği ile oynamayın.Belki bu dünyada taşlarınız yerine oturur ama öteki tarafta ne yapacaksınız.Öteki tarafta kandırabileceğiniz yalakalık yapabileceğiniz ahmet ler mehmet ler olmayacak aklınızı başınıza alın.Allahtan korkun ve kul hakkı ile gitmeyin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rosenbauer ~ 9 yıl önce
Birileri DHMİ'yi eleştirmeye kalkmış, yok efendim "bir saat ambulans mı beklenirmiş?" Bahsi geçen süre vak'a için geçen süre değildir, bu bir. İkincisi, ambulansla cenaze taşınmaz. (Bu konuyla alakalı yazılı emirler mevcuttur.) Cenaze, -adı üzerinde- cenaze aracıyla götürülür. Ambulansların varoluş amacı acil yardım ve müdahaleye olanak sağlamaktır. Solucan misali "her taşın altında" gezineceğinize, bilginiz olmayan konularda atıp tutmadan önce araştırma yapmanızı tavsiye ederim...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000