02 Mart 2012, Cuma 09:04:53

ATATÜRK HAVALİMANI NEFES ALACAK...

Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, İstanbul Atatürk Havalimanı'nındaki uçak park alanının genişletilmesi kapsamında, Hava Kuvvetleri Komutanlığı'nın kullanımında olan yerlerin Ulaştırma Bakanlığına devredileceğini devir konusunda her iki Bakanlığın anlaştığını bildirdi...
  • TK nın yerinde olsam AHL yaklaşmalarınada bir el atardım mevcut yaklaşmalar dolandırdıkça dolandırıyor, en fazla yakıt kaybını TK yaşıyor.
  • E-5 üstünden Taxi yapan uçaklar görmek heyecan verici olurdu. Fakat mevcut alan bataklık ve dereyatagidir unutmamak gerekir. 2yil önceki selde basın ekspres yolu be cevresinin durumu malum. Islah çalısmaları durumu düzeltir mı bilemem ama maliyeti çokça artıracağı kesin. Her durumda bu bölgenin ıslahdan sonra bile risk teşkil edeceğini düşünüyorum.
  • havalimanının kuzeyindeki boş alan E5 in üstünden köprü yapılarak kullanılabilir. E5 in üstünden taxi yapan uçaklar görmek güzel olur
  • bu okuduğumuz kaçıncı haber acaba? her defasında sonuç kocaman bir hiç...
TBMM Genel Kurulunda, İntibak Yasa Tasarısı üzerinde görüşmeler sürerken Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz bir açıklama yaptı.

Bakan Yılmaz,  CHP İstanbul Milletvekili Ferit Mevlüt Aslanoğlu'nun askeri alan konusunu sorusunu yanıtladı.
 
Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, CHP İstanbul Milletvekili Ferit Mevlüt Aslanoğlu'nun, İstanbul Atatürk Havalimanı'nın mevcut uçak park yerinin genişletilmesi için, Hava Kuvvetleri Komutanlığının kullanımında olan yerlerin Ulaştırma Bakanlığına devredilip devredilmeyeceğine ilişkin sorusu üzerine, "Ulaştırma Bakanlığı ile Milli Savunma Bakanlığı prensip olarak bu yerin Ulaştırma Bakanlığına devri konusunda anlaştılar. İşlemler devam ediyor. En kısa zamanda bu sorun da çözülmüş olacaktır" dedi. 
ATATÜRK HAVALİMANI NEFES ALACAK...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 6 yıl önce
TK nın yerinde olsam AHL yaklaşmalarınada bir el atardım mevcut yaklaşmalar dolandırdıkça dolandırıyor, en fazla yakıt kaybını TK yaşıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
E-5 üstünden Taxi yapan uçaklar görmek heyecan verici olurdu. Fakat mevcut alan bataklık ve dereyatagidir unutmamak gerekir. 2yil önceki selde basın ekspres yolu be cevresinin durumu malum. Islah çalısmaları durumu düzeltir mı bilemem ama maliyeti çokça artıracağı kesin. Her durumda bu bölgenin ıslahdan sonra bile risk teşkil edeceğini düşünüyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
havalimanının kuzeyindeki boş alan E5 in üstünden köprü yapılarak kullanılabilir. E5 in üstünden taxi yapan uçaklar görmek güzel olur

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
bu okuduğumuz kaçıncı haber acaba? her defasında sonuç kocaman bir hiç...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000