05 Ocak 2016, Salı 16:58:58

AHL'ye inen uçak kuşa çarptı uçaklar pas geçti

İstanbul Atatürk Havalimanı'na iniş yapan bir uçağın kuş sürüsüne girmesi sonucu piste düşen ölü kuşlar nedeniyle bazı uçaklar pas geçmek zorunda kaldı.
  • kuşlara özgürlük! artık göklerde bile özgür değiller bu uçaklar yüzünden... lanet olsun...
  • Avrupa genelinde oldugu gibi 34-35 yas kriterine cikmali.Havaciligin h si derken ucusunda ekipte kac kabin memuru duzgun ingilizce yada ikinci dil konusuyor? Egitim surecide 1 degil 2 ay civaridir.
  • Pilot değilim, havacılık hobi dışına çıkmada. Ticaretle uğraşıyorum bir çok insanla gerek yurt içi gerekse yurtdışında iletişim içerisindeyiz, ancak airport veya diğer bi kaç haber kaynağından pilot ile kule arasında ki konuşmaları dinlerim pilotların çoğu konuşmalarda mütevazi kulenin kibiri almış gidiyor. Kuledeki arkadaşlarda özellikle bayanlarda bi ego problemi almış gidiyor. Rahat olun arkadaşlar rahat birgün sizde sizden öncekiler gibi geldiniz gördünüz gidiyorsunuz. Değmez bu kibirli, ukala ve ben biliyorum havalarına. Rahat olun...
  • Kuş neden pas geçmemiş ki.

Atatürk Havalimanı'na bu sabah saatlerinde iniş yapan bir uçak kuş sürüsüne girdi.

Uçak sorunsuz bir iniş gerçekleştirirken ölü kuşlar piste düştü. Arkadan gelen bazı uçaklar da pistteki ölü kuşların temizlenme işlemi nedeni ile pas geçmek zorunda kaldı.

Bir pilot kule ile irtibata geçerek uçakların neden pas geçtiğini sordu. Kule görevlisi ise inen uçağın kuşa çarpması nedeniyle pas geçmeler olduğunu belirterek, pilota da pas geçme ihtimalleri olduğunu söyledi.

©AirportHaber

AHL'ye inen uçak kuşa çarptı uçaklar pas geçti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

freebird ~ 2 yıl önce
kuşlara özgürlük! artık göklerde bile özgür değiller bu uçaklar yüzünden... lanet olsun...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Handsome f/o ya... ~ 2 yıl önce
Avrupa genelinde oldugu gibi 34-35 yas kriterine cikmali.Havaciligin h si derken ucusunda ekipte kac kabin memuru duzgun ingilizce yada ikinci dil konusuyor? Egitim surecide 1 degil 2 ay civaridir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KULE ~ 2 yıl önce
Pilot değilim, havacılık hobi dışına çıkmada. Ticaretle uğraşıyorum bir çok insanla gerek yurt içi gerekse yurtdışında iletişim içerisindeyiz, ancak airport veya diğer bi kaç haber kaynağından pilot ile kule arasında ki konuşmaları dinlerim pilotların çoğu konuşmalarda mütevazi kulenin kibiri almış gidiyor. Kuledeki arkadaşlarda özellikle bayanlarda bi ego problemi almış gidiyor. Rahat olun arkadaşlar rahat birgün sizde sizden öncekiler gibi geldiniz gördünüz gidiyorsunuz. Değmez bu kibirli, ukala ve ben biliyorum havalarına. Rahat olun...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
.. ~ 2 yıl önce
Kuş neden pas geçmemiş ki.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
.. ~ 2 yıl önce
remzi :)) senmisin yoksa sen olmaya çalışan başka bir kopyan mı bu :))

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000