01 Aralık 2008, Pazartesi 14:00:52

AHL'DEN JOHN TRAVOLTA GEÇTİ!

Hamama girmek için bir geceliğine İstanbul’a gelen ünlü Hollywood yıldızı John Travolta’yı sadece Airporthaber ve Airport TV görüntüledi...
  • hepinize yazıklar olsun.ulan sizler ne biçim adamlarsınız!con travolta geldi bi adamın şeyini öpmediğiniz kaldı!yazıklar olsun sizin gibi türk evlatlarına!!!
  • İşte budur..onun elini sıktım... beraber fotoğraf çektirdik felan filan
  • 206 sen gazeteci misin ki ben de çektim diyosun...Gazeteciler arasındaki rekabete bulaşma istersen...Onlar kendi aralarında rekabet için o cümleleri kullanırlar
  • john travoltanın aprondaki resimlerini isteyen varsa bende bir düzüne kadar var. Birtek siz çekmediniz yani resimleri. El sıkışıp resim çektirdik lafına inanmayanlar varsa hepsini gösterebilirim.

Sempatik hareketleriyle dikkat çeken Travolta, uçağına binmek üzereyken ‘ I Love Airport TV, AirportHaber' dedi.

Kendisine ait 5 uçağı bulunan Hollywood yıldızı John Travolta, bir gecelik kaçamak için Türkiye’ye geldi. Dün akşam saatlerinde İstanbul’a inen ünlü yıldızı, dönüşünde Atatürk Havalimanı Genel Havacılık apronunda sadece AirportHaber ve Airport TV görüntüledi.

Four Seasons Otel’de konaklayan Travolta, kaldığı otelden menajeri ile birilikte bu gün öğlen saatlerinde Atatürk Havalimanı’nda özel uçakların bulunduğu Genel Havacılık Terminali’ne geldi. Ünlü oyuncu, burada kısa bir süre bekledikten sonra Genel Havacılık A.Ş’nin hangarına geçti ve bir süre burada kaldı. Uçağa binmeden önce kendisini görüntülemeyi başaran Airporthaber ve Airport TV muhabirlerine Türkçe‘Merhaba’ diyen ünlü oyuncu, Airport TV kamerasına da ‘ I love Airport TV’ demeyi ihmal etmedi.

Travolta, bundan 10 yıl önce pilot brövesi alarak evini de havaalanı şeklinde inşa ettirmişti. Hollywood'da en fazla uçağı olan aktör olan ve aynı zamanda pilot olan John Travolta yolcu uçağı Boeing 707-138'de olmak üzere toplam 5 adet uçağı var. Uzun gezilerinde 50 milyon dolara satın aldığı 707'yi kullanan Travolta İstanbul’a Falcon 50 tipi uçağıyla geldi. Travolta bu uçağı kullanabilmek için lisansı olmasına rağmen uçağı kullanmadığı öğrenildi.

Travolta'nın İstanbul kaçamağının görüntüleri bu akşam saat 20:00'de sadece Airport TV Ana Haber bülteninde...

John Travolta

John Travolta

John Travolta

AHL'DEN JOHN TRAVOLTA GEÇTİ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

BOB MARLEY ~ 9 yıl önce
hepinize yazıklar olsun.ulan sizler ne biçim adamlarsınız!con travolta geldi bi adamın şeyini öpmediğiniz kaldı!yazıklar olsun sizin gibi türk evlatlarına!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rumuz ~ 9 yıl önce
İşte budur..onun elini sıktım... beraber fotoğraf çektirdik felan filan

Yanıtla

Kalan karakter 1000
parisli ~ 9 yıl önce
206 sen gazeteci misin ki ben de çektim diyosun...Gazeteciler arasındaki rekabete bulaşma istersen...Onlar kendi aralarında rekabet için o cümleleri kullanırlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
206 ~ 9 yıl önce
john travoltanın aprondaki resimlerini isteyen varsa bende bir düzüne kadar var. Birtek siz çekmediniz yani resimleri. El sıkışıp resim çektirdik lafına inanmayanlar varsa hepsini gösterebilirim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000