09 Ekim 2014, Perşembe 20:18:49

AHL'DE YİNE PASAPORT SİSTEMİ ÇÖKTÜ

Emniyet Genel Müdürlüğü POLNET Bilgi Sistemi’nde meydana gelen arıza nedeniyle Atatürk Havalimanı’nda yolcu giriş ve çıkışlarında gecikmeler yaşanıyor.
  • Bu nasıl iş sürekli aynı şey oluyor önlem mi almanız gerekiyor sistemin mi yenilenmesi gerekiyor ne yapılacaksa yapılsın artık hem yolculara hemde uçucu ekiplere yazık.
  • Bu dünyada eşi enderi olmayan bir rezilliktir. Bir daha aynı turist Türkiyeye gelir mi ? Kimdir bu işin sorumlusu ? Bir önlem almazlar mı ?
  • Ucus ekipleri yolcu pasaport kontrolunde degil kendileri jcin ayrilmis ozel banko da sira bekliyorlar bu banko hem thy hem de diger yerli ve yabanci ekiplerin kullandigi bakodur.
  • Yani kendi elleriyle Istanbul'u gözden düşürecekler boyle giderse...

Emniyet Genel Müdürlüğü POLNET Bilgi Sistemi’nde meydana gelen arıza nedeniyle Atatürk Havalimanı’nda yolcu giriş ve çıkışlarında gecikmeler yaşandı. 

Akşam 18:00 itibariyle başlayan arıza, pasaport kontrol noktalarında uzun kuyrukların yaşanmasına neden oldu. Yaşanan arıza nedeniyle yolcuların giriş ve çıkış işlemleri manuel olarak yapılıyor.

Pasaport kontrol noktasında bulunan polisler ise bütün pasaport bankolarını açarak yaşanan yoğunluğu azaltmaya çalışıyor.

©AirportHaber

AHL'DE YİNE PASAPORT SİSTEMİ ÇÖKTÜ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

... ~ 4 yıl önce
Bu nasıl iş sürekli aynı şey oluyor önlem mi almanız gerekiyor sistemin mi yenilenmesi gerekiyor ne yapılacaksa yapılsın artık hem yolculara hemde uçucu ekiplere yazık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yazık ~ 4 yıl önce
Bu dünyada eşi enderi olmayan bir rezilliktir. Bir daha aynı turist Türkiyeye gelir mi ? Kimdir bu işin sorumlusu ? Bir önlem almazlar mı ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
*** ~ 4 yıl önce
yazın herhangi bir ayında Roma Fiumicio'ya in bak kuyruk nasıl oluyormuş
soru ya cevap ~ 4 yıl önce
Ucus ekipleri yolcu pasaport kontrolunde degil kendileri jcin ayrilmis ozel banko da sira bekliyorlar bu banko hem thy hem de diger yerli ve yabanci ekiplerin kullandigi bakodur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Soru ~ 4 yıl önce
Evet ama dediğim gibi onlara özel alt katta zaten bu bankolardan mevcut. Burada durmaları anlamsız geldi veya orada da sistem tamamen gitmiş olabilir...
oooofff ~ 4 yıl önce
Yani kendi elleriyle Istanbul'u gözden düşürecekler boyle giderse...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000