22 Mayıs 2012, Salı 16:53:31

AHL'DE POLİSİ DÖVDÜLER

Atatürk Havalimanı’nda meydana gelen trafik kazası sonrası sürücüye evrak soran trafik polisi saldırıya uğradı. Araçta bulunan 5 kişinin darp ettiği polis, yüzünden ve vücudunun çeşitli yerlerinden yaralandı.
  • bunların kadına çarptığı yerde 2 sefer resmi giyimli poliste benim üstüme aracını sürdü ne yapıorsun die arabaya baktığımdada bana çek git dedi ve ukala ukala baktı... bu kişilerin yaptığı ne kadar yanlışsa o resmi giyimli sivil araçla üstüme araç süren 2 poliste ayni derece suçludur. kurallar kaideler herkese aynıdır . yaya kaldırımında öncelik yayaların değilmidir ... polis arkadaşıma geçmiş olsun der diğer polislerinde bu olayı örnek alarak bu memur arkadaş gibi yayaların hakkını koruması ve yayalara saygılı olmasını isterim..
  • bunun gibi hayvanlar ın yaptıkları her zaman cezasız kalıyor. Onlarda bundan cesaret alarak devletin polisine dahi saldırıp darp edebiliyolar. Göreceksiniz adamlar hiç bir şekilde ceza almayacaklar. Çünkü eminimki üst rütbeli tanıdıkları var ve konuyu kapattıracaklar.
  • bu arkadaşlara içerde sevgi gösterisinde bulunacaksanız lütfen bizede haber verin zevkle yardım ederiz,lütfen polis arkadaşa yapılanı karşılıksız bırakmayın bizde adettir ,tabak boş geri gönderilmez.
  • Yaya kaldırımlarından her geçişimizde hiçbir aracın yayalara yol vermediğine şahit oluyorum resmen insanın üzerine üzerine sürüyorlar üstelik hız sınırınıda hiçe sayarak buna acil önlem alınması gerekmektedir

Alınan bilgiye göre, Atatürk Havalimanı’nda içinde 5 kişinin bulunduğu 34 EF 8953 plakalı araç, yaya kaldırımında bulunan iki kadına çarptı. Olaya müdahale eden trafik polisi, araç sürücüsünden evraklarını istedi. Bunun üzerine sürücü ve yanında bulunan 4 kişi, araçtan inerek trafik polisine saldırdı.

5 kişinin saldırısına uğrayan trafik polisi yüzünden ve vücudunun çeşitli yerlerinden yaralandı. Saldırının ardından olay yerinde inceleme başlatan Atatürk Havalimanı Emniyet Müdürlüğü ekipleri, şahısları gözaltına alarak Atatürk Havalimanı Emniyet Müdürlüğü’ne götürdü.

Trafik polisinin sadece şahıslara evrak sorduğunu söyleyen görgü tanıkları ise, “Memur arkadaş sadece evrak sordu ama arabadaki kişiler ‘Sen kim oluyorsun, benim kim olduğumu biliyor musun? Ben askerim’ dediler ve trafik polislerine ağza alınmayacak küfürler ederek, saldırdılar” dedi.

Saldırıda yaralanan polis memuru hastaneye kaldırılırken, gözaltına alınan zanlılar ise Atatürk Havalimanı Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü. Zanlıların aracı da otoparka çekildi.

AHL'DE POLİSİ DÖVDÜLER

Facebook Yorum

Yorumlar

yaya ~ 6 yıl önce
bunların kadına çarptığı yerde 2 sefer resmi giyimli poliste benim üstüme aracını sürdü ne yapıorsun die arabaya baktığımdada bana çek git dedi ve ukala ukala baktı... bu kişilerin yaptığı ne kadar yanlışsa o resmi giyimli sivil araçla üstüme araç süren 2 poliste ayni derece suçludur. kurallar kaideler herkese aynıdır . yaya kaldırımında öncelik yayaların değilmidir ... polis arkadaşıma geçmiş olsun der diğer polislerinde bu olayı örnek alarak bu memur arkadaş gibi yayaların hakkını koruması ve yayalara saygılı olmasını isterim..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
bunun gibi hayvanlar ın yaptıkları her zaman cezasız kalıyor. Onlarda bundan cesaret alarak devletin polisine dahi saldırıp darp edebiliyolar. Göreceksiniz adamlar hiç bir şekilde ceza almayacaklar. Çünkü eminimki üst rütbeli tanıdıkları var ve konuyu kapattıracaklar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
lütfen sadece kendinize saklamayın ~ 6 yıl önce
bu arkadaşlara içerde sevgi gösterisinde bulunacaksanız lütfen bizede haber verin zevkle yardım ederiz,lütfen polis arkadaşa yapılanı karşılıksız bırakmayın bizde adettir ,tabak boş geri gönderilmez.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
YAYA KALDIRIMI ~ 6 yıl önce
Yaya kaldırımlarından her geçişimizde hiçbir aracın yayalara yol vermediğine şahit oluyorum resmen insanın üzerine üzerine sürüyorlar üstelik hız sınırınıda hiçe sayarak buna acil önlem alınması gerekmektedir

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000