29 Kasım 2010, Pazartesi 11:00:58

AHL'DE KAN GÖVDEYİ GÖTÜRECEK!

AirportHaber Genel Koordinatörü Ali Kıdık, Atatürk Havalimanı'nda son dönemde yaşanan olayları köşesine taşıdı. Peki, Kıdık neler dedi? İşte o yazı...
  • Evet biz AHL çalışanları olarak en yakın taksi durağından yada korsan taksi(sarı taksilerden daha ahlaklı,dürüst)çağırıyoruz.BİTİRİN bu rezaleti..Kaldırın pis adamları ordan ..
  • zataen adı üzerinde ulaştırma bakanı.
  • kimler = TAKSİCİLER neden? neden o kadar çok ki yeter ki yaptıklarına göz yumulmasın artık...
  • tav isterse bunları kovar beş yüz elli lux taksi alır kaliteli hizmet vererek AHL nin kalitesinin yüksekligini göstermiş olur.

Atatürk Havalimanı altın yumurtlayan tavuk misali. Sandalyenizi koyacak bir ticari alanınız olması halinde “zenginsiniz” demektir. İşte bu yüzden Atatürk Havalimanı hep gözde bir ticari yatırım alanı olarak görülür. 
 
Birazdan tüyler ürperten iddiaları paylaşacağım sizlerle.
 
Hatırlayacağınız gibi hafta içinde Atatürk Havalimanı’nda faaliyet gösteren araç kiralayan firmalar arasında içten içe kaynayan husumet gün yüzüne çıkmıştı. 
 
Bir Rent A Car firmasının camına astığı protesto yazısı ile patlak veren olayların perde arkasında çok daha vahim olayların döndüğünü belirtmek isterim.
 
Atatürk Havalimanı’nın güvenliğinden sorumlu emniyetin elinde bu görüntülerin olduğunu biliyorum. Bu Rent A Car firmaları arasında baş gösteren husumet sulh ile çözülemezse ileride kanlı olayların yaşanabileceğini vurgulamak isterim.

AirportHaber Genel Koordinatörü Ali Kıdık'ın kaleme aldığı yazının tamamı için TIKLAYIN

AHL'DE KAN GÖVDEYİ GÖTÜRECEK!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Misafir ~ 8 yıl önce
Evet biz AHL çalışanları olarak en yakın taksi durağından yada korsan taksi(sarı taksilerden daha ahlaklı,dürüst)çağırıyoruz.BİTİRİN bu rezaleti..Kaldırın pis adamları ordan ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
zataen adı üzerinde ulaştırma bakanı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
kimler = TAKSİCİLER neden? neden o kadar çok ki yeter ki yaptıklarına göz yumulmasın artık...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
tav isterse bunları kovar beş yüz elli lux taksi alır kaliteli hizmet vererek AHL nin kalitesinin yüksekligini göstermiş olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000